INFOLINIA 790-57-57-57

ZAPRASZAMY DO SKLEPU ONLINE  >>> KUP ZABIEG

O nas  |  Kariera  |

Kariera

Jeśli chcesz pracować w LaserMed, klinice o ugruntowanej pozycji rynkowej zobacz na jakie stanowiska prowadzimy obecnie rekrutację.

Ponieważ nigdy nie zapominamy, że naszym priorytetem jest Pacjent i satysfakcja, jaką czerpie z naszych usług – zależy nam, aby do naszego zespołu dołączali wyłącznie perfekcjoniści pełni pasji i zaangażowania.
Jeśli marzysz o pracy z ludźmi, chcesz poszerzać swoją wiedzę i umiejętności w zakresie kosmetologii, laseroterapii, medycyny estetycznej, a przede wszystkim przekonasz nas do siebie swoim entuzjazmem i pasją – na pewno znajdziemy dla Ciebie miejsce w naszym zespole.

Obecnie poszukujemy idealnych kandydatów na stanowiska:
- LEKARZ DERMATOLOG
- LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
- CHIRURG
- KOSMETOLOG
- FIZJOTERAPEUTA

Zgłoszenia aplikacyjne prosimy wysyłać: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PARTNERZY

      ratyzagiel.jpg    

 

Rozkwitnij z Laser-Med

LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce, które powstało z myślą o tych którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata. Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

 

Centrum Medyczne LASERMED

ul. Jagiellońska 109/23

t: +48 52 388-70-58

m: +48 790 57 57 57

e: laseroterapia.bydgoszcz@gmail.com

Godziny otwarcia
pn.-pt. 8:00 - 18:00 | sobota 9:00 - 14:00