INFOLINIA 790-57-57-57

ZAPRASZAMY DO SKLEPU ONLINE  >>> KUP ZABIEG

 

UltraShape - nieoperacyjna alternatywa dla liposukcji.

Nieinwazyjne ultradźwiękowe kształtowanie linii ciała

USZKODZONE KOMÓRKI TŁUSZCZOWE JUŻ NIGDY NIE POWRÓCĄ !

Obecnie, jedynym sposobem długotrwałego kształtowania linii ciała jest destrukcja komórek tłuszczowych, wymagająca wykorzystania jednej z form chirurgii inwazyjnej. Chirurgiczne usuwanie komórek tłuszczowych za pomocą liposukcji, staje się dla kobiet i mężczyzn coraz bardziej atrakcyjną opcją. Złożoność zabiegów liposukcji, wraz z towarzyszącymi im niedogodnościami dla pacjenta, względnie długim okresem powrotu do normalnej aktywności (w przeciwieństwie reklam opisujących liposukcję jako zabieg lunch-owy), oraz różnorodnością ukrytych niebezpieczeństw , wywierają presję stworzenia nowej metody, łączącej łatwość wykonania oraz bezpieczeństwo metod niechirurgicznych, z efektywnością technik chirurgicznych. W odpowiedzi na te oczekiwania, zostało stworzone urządzenie do nieinwazyjnego niszczenia komórek tłuszczowych, za pomocą zogniskowanych ultradźwięków.

Usuwanie tłuszczu, wyszczuplanie "w przerwie na lunch"

Zabieg UltraShape przeprowadzany jest bez konieczności znieczulenia. Sprawia to, że możliwe jest wykonanie tego zabiegu w warunkach ambulatoryjnych. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji. Wynikiem, jest selektywne rozpuszczanie (lysis) tłuszczu, poprzez uszkadzanie błon komórkowych komórek tłuszczowych, bez niszczenia otaczających struktur, takich jak: skóra, naczynia krwionośne i nerwy obwodowe. Usuwanie tłuszczu odbywa się za pomocą procesów fizjologicznych, tzn. układu limfatycznego, układu krwionośnego i systemu immunologicznego: trójglicerydy z uszkodzonych komórek tłuszczowych są uwalniane do płynu śródmiąższowego (interstitial fluid), gdzie są stopniowo transportowane poprzez system limfatyczny oraz krwionośny do wątroby. W wątrobie, są one utylizowane poprzez fizjologiczne procesy metaboliczne. Proces ten trwa od kilku godzin do kilku dni. Możliwości organizmu do usuwania cząsteczek trójglicerydów są dużo większe niż ilość trójglicerydów, która jest uwalniana w wyniku zabiegu. Resztki ze zniszczonych komórek usuwane są za pomocą normalnych procesów zapalnych, takich jak np. fagocytoza. Obydwa produkty przenoszone są bezpiecznie przez krew.

 

Jak wygląda zabieg?

Zabieg Ultrashape składa się z trzech etapów. Na początku wykonuje się masaż za pomocą specjalnej głowicy RFVac , wytwarzającej podciśnienie i dwubiegunowe fale radiowe, które zwiększają w tkance przepływ krwi i limfy, przygotowując ciało do aplikacji ultradźwięków Ultrashape. Następnie odbywa się główna faza zabiegu, czyli rozbicie komórek tłuszczowych przy użyciu Nietermicznych Skupionych Ultradźwięków UltraShape VDF. Ultradźwięki, dzięki zaawansowanej technologii VDF, rozbijają tylko tkankę tłuszczową, nie naruszając skóry, naczyń krwionośnych i tkanki łącznej. W ostatnim etapie zabiegu przeprowadzany jest masaż, a wykonywany jest on ponownie z użyciem głowicy RFVac . Efektem tego masażu jest drenaż limfatyczny, który ułatwia usunięcie z organizmu trójglicerydów, uwolnionych podczas rozbijania tkanki tłuszczowej. Masaż wykonany głowicą RFVac , wykorzystującą fale radiowe, dodatkowo poprawia jędrność i napięcie skóry.

Krok 1:
Zabieg UltraShape RFVac z  użyciem dwubiegunowego RF i aplikatora próżniowego UltraShape RFVac

następuje zwiększenie cyrkulacji w tkance przygotowujące ją na zabieg UltraShape 

 

Krok 2:
Zabieg Nietermicznymi Skupionymi Ultradźwiękami UltraShape

natychmiastowe i selektywne rozbicie komórek tłuszczowych

 

Krok 3:
Zabieg UltraShape RFVac z użyciem dwubiegunowego RF i aplikatora próżniowego UltraShape RFVac

przyspieszona cyrkulacja i aktywność limfatyczna -> lepsze i szybsze usuwanie tłuszczu i naprężanie tkanki

 

Zabiegi odchudzające wykonywane za pomocą Ultrashape nie wymagają zastosowania znieczulenia, ponieważ są bezbolesne i skutecznie zastępują chirurgiczną liposukcję.

 

 

Zabieg UltraShape trwa średnio od 1 do 2 godzin. Jest kierowany przez nawigacyjny system video - nieodłączną cechę urządzenia Contour 1. System nawigacyjny śledzi w czasie rzeczywistym i synchronizuje pozycję ciała pacjenta z pozycją, w której należy wykonać kolejny impuls, zgodnie z ustaloną wcześniej trasą aplikatora. Interfejs operatora wyświetlany jest na ekranie LCD.

Podczas zabiegu pacjentowi może towarzyszyć minimalny dyskomfort lub zupełny brak niewygody. Zaraz po zabiegu pacjent wraca do normalnych zajęć.

 

Spektakularne, widoczne gołym okiem efekty

alt

Około 8 dni po wykonaniu zabiegu widać efekty w postaci zmniejszenia obwodu ciała w miejscach poddanych zabiegowi.

Na zdjęciu obiektywny pomiar przy użyciu miary o stałym naprężeniu.

Co dzieje się po zabiegu Ultrashape ?

Po zabiegu pacjent może od razu powrócić do codziennych obowiązków. Zabiegi odchudzające i modelujące sylwetkę Ultrashape nie wymagają rekonwalescencji ani konieczności przebywania w domu. Pacjent nie odczuje bólu, a powierzchnia skóry zostanie znacznie wygładzona. Kolejny zabieg wykonywany na tej samej partii ciała może być przeprowadzony po upływie 2 tygodni. Efektem zabiegu Ultrashape jest zmniejszenie obwodu ciała średnio od 4 do 10 centymetrów. Często wystarczy jeden zabieg, aby były widoczne jego efekty. Podczas stosowania fal ultradźwiękowych rozbijane są komórki tłuszczowe na wielu głębokościach, zazwyczaj od 0,7 cm do 1,5 centymetra.

Co dzieje się z komórkami tłuszczowymi ?

Zabieg Ultrashape prowadzi do rozerwania błon komórek tłuszczowych. Uwolnione w ten sposób trójglicerydy tłuszcze oraz inne składniki są transportowane przez układ limfatyczny i naczyniowy do wątroby, gdzie jest on traktowany jako tłuszcz, który został dostarczony z pożywieniem. Do usunięcia trójglicerydów nie jest wymagane zastosowanie nienaturalnych procesów metabolicznych.
Rezultaty z opublikowanej przez UltraShape, próby klinicznej i innych niezależnych badań klinicznych pokazują, że uwolnione trójglicerydy nie akumulują się w krwi ani wątrobie.

Jakie są zalety Ultrashape?

 • możliwość redukcji lokalnie odłożonego tłuszczu w sposób nieinwazyjny,
 • procedura bezpieczna i prosta, na zasadzie "walk-in, walk-out"
 • bez siniaków, opuchlizny czy dyskomfortu pozabiegowego
 • bez okresu rekonwalescencji oraz zapobiega efektowi jo-jo
 • wymierne rezultaty w czasie tak krótkim jak dwa tygodnie po zabiegu
 • metoda nie wymaga znieczulenia, usypiania, nacięć ani zastrzyków
 • rozbijane są tylko komórki tłuszczowe, podczas gdy skóra, naczynia krwionośne, nerwy i tkanka łączna pozostają nienaruszone
 • skutecznie zastępuje tradycyjną liposukcję

 

Dla kogo dedykowany jest zabieg aparatem Ultrashape

Zabieg Ultrashape przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn posiadających niewielką nadwagę - do 8 kilogramów, którzy chcą w sposób nieuinwazycjny pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Miejsca najchętniej modelowane to: uda, brzuch oraz pośladki.

 

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu

 • kobiety będące w ciąży oraz takie, które karmią piersią,
 • osoby chorujące na choroby metaboliczne, takie jak cukrzyca
 • osoby posiadające wszczepiony stymulator serca
 • osoby posiadające złą krzepliwość krwi
 • osoby posiadające przepuklinę brzuszną
 • w okresie dwóch tygodni przed zabiegiem zabronione jest również spożywanie aspiryny oraz niesterydowych środków zapalnych
 • nie powinno się również przebywać w środowisku narażonym na występowanie herbicydów oraz pestycydów.

Jakie są zalecenia ?

Dwa dni przed zabiegiem, oraz dwa tygodnie po nim należy ograniczać spożywanie tłuszczów i węglowodanów. Niewskazane jest również zażywanie leków przeciwbólowych, przeciwgorączkowych oraz witaminy E.

 

* rezultaty zabiegów zależą od indywidualnych czynników, są związane z przestrzeganiem zaleceń przed i pozabiegowych; może być konieczne wykonanie kolejnych zabiegów

 

 

Koszt zabiegu:

 • 930 zł

Pełny cennik zabiegów ⇒

Aktualne promocje ⇒


 

Alternatywne zabiegi:

 

Tagi: modelowanie sylwetki Bydgoszcz, modelowanie sylwetki Inowrocław, modelowanie sylwetki Toruń, modelowanie sylwetki Grudziądz, modelowanie sylwetki Strzelno, modelowanie sylwetki Gniezno, modelowanie sylwetki Chojnice, modelowanie sylwetki Gdańsk, modelowanie sylwetki Gdynia, modelowanie sylwetki Sopot

PARTNERZY

      ratyzagiel.jpg    

 

Rozkwitnij z Laser-Med

LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce, które powstało z myślą o tych którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata. Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

 

Centrum Medyczne LASERMED

ul. Jagiellońska 109/23

t: +48 52 388-70-58

m: +48 790 57 57 57

e: laseroterapia.bydgoszcz@gmail.com

Godziny otwarcia
pn.-pt. 8:00 - 18:00 | sobota 9:00 - 14:00