Powiększanie i modelowanie piersi

* MACROLANE

To nowa metoda powiększenia piersi polegająca na wstrzyknięciu preparatu kwasu w celu zwiększenia objętości, poprawy konturu oraz jędrności piersi. Jako doskonała alternatywa dla chirurgicznego powiększania piersi jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet oczekujących natychmiastowego efektu powiększenia biustu przy minimalnej inwazyjności w organizm.

 

Jak przeprowadza się zabieg powiększenia piersi preparatem MACROLANE?

Zabieg powiększenia piersi z wykorzystaniem preparatu MACROLANE jest zabiegiem mało inwazyjnym. Procedurę można przeprowadzić w znieczuleniu miejscowym i w sedacji (uspokojeniu), nie jest konieczna pełna narkoza. Po dokładnym zaplanowaniu zabiegu, dokonaniu odpowiednich pomiarów, dokonuje się drobnych nacięć skóry (ok. 0,5cm) w celu wprowadzenia kaniuli. Za pomocą kaniuli wprowadza się odpowiednią ilość preparatu pod gruczoł piersiowy oraz pod mięsień piersiowy powodując zwiększenie objętości piersi. W przypadku asymetrii piersi można zmniejszyć tę asymetrię podając różną objętość preparatu do obu piersi. Po zabiegu i założeniu opatrunków pacjentka może wrócić do domu niemal od razu. W ciągu pierwszych 7 dni po zabiegu wskazane jest ograniczenie wysiłku fizycznego i oszczędzający tryb życia, najczęściej jednak powrót do aktywności zawodowej następuje po 2-3 dniach.

 

Jak długo utrzymuje się efekt?

Efekt powiększenia piersi utrzymuje się do 2 lat (zależy od stanu piersi, a także wieku, stylu życia i aktywności fizycznej pacjentki).