INFOLINIA 790-57-57-57

ZAPRASZAMY DO SKLEPU ONLINE  >>> KUP ZABIEG

REVITALASH

 

W gamie produktów dostępne są:

  • Revitalash Advanced - odżywka stymulująca wzrost rzęs, po której rzęsy stają się spektakularnie dłuższe, grubsze i piękniejsze.

Skład najnowszej formuły RevitaLash® ADVANCED zawiera opracowane przez zespół doktora Brinkenhoffa jeszcze bardziej aktywne molekuły pochodnych nienasyconych kwasów karboksylowych, wyciągi roślinne m. in. palma sabałowa, żeń-szeń, zielona herbata, pszenica, nagietek lekarski, uzupełnione o działanie aktywnych nanopeptydów.

Odżywka sprawia, że rzęsy stają się spektakularnie dłuższe, grubsze i piękniejsze w rekordowym czasie. W niezależnych badaniach klinicznych 90% osób stwierdziło, że ich rzęsy wyglądają lepiej, a 97% badanych osób stwierdziło poprawę wyglądu swoich rzęs już w ciągu 3 tygodni zastosowania RevitaLash®Advanced. RevitaLash®Advanced jest odpowiedzią na marzenia kobiet o pięknych i długich rzęsach w postaci kosmetyku o łatwej aplikacji.

 

  •  Revitbrow - odżywka stymulująca osłabione brwi po chemioterapii, z powodu nadmiernej epilacji czy procesów starzenia, sprawia, że brwi w szybki sposób stają się piękne i witalne.


Spektakularnie poprawia wygląd brwi, sprawiając, że brwi są ciemniejsze, grubsze i pełniejsze.

Odżywka ma te sam składniki aktywne, co Revitalash Eyelash Conditioner oraz dodatkowe wyciągi roślinne tj. żeń-szeń, zielona herbata, wiciokrzew, nagietek, pszenica, palma sabałowa. Revitabrow pomaga odbudować rzadkie i uszkodzone brwi z powodu epilacji i procesów starzenia. Revitabrow polecany jest również dla Pań, które mają makijaż permanentny brwi.

Revitabrow stosujemy raz na dobę na umytą i suchą skórę specjalnym aplikatorem.

Nakładamy Revitabrow za pomocą kliku pociągnięć w obszarach brwi, gdzie mają pojawić się grubsze, pełniejsze i piękniejsze brwi.

 

  • Revitalash Perfect Primer - pielęgnacyjna baza pod tusz, która podwaja objętość rzęs oraz chroni przed ich łamaniem. Niebieski pigment bazy podkreśla kolor oczu, a rzęsy po jej zastosowaniu są bardziej błyszczące.

RevitaLash Perfect Primer- pielęgnuje i przygotowuje rzęsy do aplikacji tuszu. Wygładza rzęsy ułatwiając nałożenie maskary. Pokrywa rzęsy jedwabiście matową formułą, dzięki której tusz trzyma się lepiej. Niebieski kolor sprawia, że oczy wyglądają na większe i bardziej błyszczące. Podkreśla kolor oczu i wzmacnia kolor tuszu. Odżywia rzęsy i chroni je przed łamaniem.

Zwiększa efekt Twoich rzęs. Podwaja objętość rzęs. Podkręca i układa rzęsy. Potęguje efekt tuszu do rzęs i wydłuża jego trwałość.

Nałóż warstwę RevitaLash Perfect Primer i natychmiast, gdy baza jest jeszcze wciąż mokra, nakładaj ulubiony kolor Mascara by RevitaLash.

 

  • Revitalash Mascara - wydłużający tusz, który wydłuża i pogrubia rzęsy, jednocześnie je pielęgnując, dzięki wysokiej jakości wyciągów roślinnych.

Mascara od Revitalash to innowacyjny tusz do rzęs.

Specjalna receptura produktu oraz zaprojektowana do niej szczoteczka maksymalizuje wygląd Twoich rzęs.

Będą wyglądać one jeszcze pełniej i bardziej kusząco niż kiedykolwiek.

Używany razem z Revitalash odżywką sprawia, że rezultaty są olśniewające.
 

 

  •  Hair Revitalash - odżywka do włosów, która wzmacnia i pogrubia osłabione włosy, sprawiając, że stają się pełniejsze i zdrowsze.Popraw wygląd rzadkich i słabych włosów w kilka tygodni.

Opracowanie przez lekarza okulistę Michela Brinkenhoffa odżywki stymulującej wzrost rzęs i brwi RevitaLash zainspirowały dalsze poszukiwania zespołu naukowców produktu, który wzmacniałby włosy skóry głowy.

Hair by RevitaLash to wyjątkowa odżywka do włosów, która wzmacnia i pogrubia, sprawiając, że włosy stają się pełniejsze i zdrowsze. Produkt poprawia wygląd rzadkich i kruchych włosów.

Wystarczy nałożyć dwie porcje pianki na czyste, wilgotne włosy i wmasować w skórę głowy, tam gdzie mają pojawić się grubsze, pełniejsze i zdrowsze włosy. Nie spłukujemy i układamy włosy jak zwykle. Bogaty skład unikalnej odżywki miłorząb japoński, żeń szeń, pigowiec japoński i białka pszenne.

Księżna Kate Middleton jest wielką fanką produktów Revitalash. Odżywki te pokochały również gwiazdy na całym świecie: Jessica Simpson, Olivia Wilde, Fergie, Keri Hilson, Marcia Cross, Megan Fox i wiele innych.

1. Jak stosuje się odżywkę stymulującą wzrost rzęs i brwi RevitaLash®ADVANCED?

RevitaLash®ADVANCED stosuje się na noc po dokładnym demakijażu, na czystą (umytą wodą z delikatnym mydłem) i suchą skórę powiek. Niewielką ilość preparatu nanosimy jednym pociągnięciem aplikatora tuż u nasady rzęs. Można stosować na górną i dolną powiekę oraz brwi. Czekamy aż preparat wchłonie się, oczywiście nie pocieramy oczu i możemy iść spać. W razie dostania się produktu do oczu obficie przemywamy wodą. Produkt zalecany również po zakończonej chemioterapii. Odżywkę można stosować na przedłużone i zagęszczone rzęsy, ponieważ nie rozpuszcza kleju.

2. Kiedy widać pierwszy efekt zastosowania RevitaLash®ADVANCED i jak długo prowadzić kurację?

Badania kliniczne pokazują znaczną poprawę wyglądu rzęs już po 3 tygodniach stosowania. Ponad 97% badanych zauważyło znaczną poprawę wyglądu rzęs. Ponad 94% stwierdziło, że ich rzęsy stały się bardziej witalne i pełne młodości. Pierwszy rezultat można zaobserwować już po 4-6 lub 8 tygodniach, a potem należy kontynuować kurację do osiągnięcia oczekiwanych efektów. Najbardziej spektakularny efekt osiąga się po 5 miesiącach codziennej kuracji, a następnie dla podtrzymania efektu stosuje się 2-4 razy w tygodniu. Efekty i bezpieczeństwo działania zostały udowo-dnione przez pięć niezależnych instytutów badawczych.

3. Jak najlepiej stosować RevitaLash®ADVANCED aby mieć stale świetny efekt?

Po kilkumiesięcznej codziennej kuracji zaleca się stosowanie odżywki dwa - cztery razy w tygodniu dla podtrzymywania efektu. Rzęsy rosną i średnio wymieniają się, co trzy miesiące, dodatkowo są w różnym cyklu wzrostu: katagen, anagen, telogen. W związku z tym należy podtrzymywać efekt kuracji. Aby utrzymać efekt (stosowanie 2-4 razy w tygodniu) potrzeba średnio jednego opakowania 3,5ml na rok, co w przeliczeniu na miesięczny koszt wynosi około 25zł.

Dla przypomnienia całe opakowanie 3,5 ml wystarcza na około 6 miesięcy codziennej kuracji (średni koszt 55zł na miesiąc).

4. Dlaczego RevitaLash®ADVANCED jest dostępny wyłącznie w gabinetach kosmetycznych, SPA i medycyny estetycznej?

Produkty RevitaLash w gabinecie medycyny estetycznej, kosmetycznym i spa to długoterminowe zadowolenie i spek-takularny efekt naturalnych rzęs oraz ekscytująca przygoda, w której lekarz, wizażystka, kosmetyczka razem z klientem obserwuje efekty kuracji RevitaLash. Dzięki gwarantowanej satysfakcji działania RevitaLash, między gabinetem a jego klientami buduje się pozytywny wizerunek dający obustronną i długoterminową satysfakcję. Dostępność RevitaLash w gabinetach daje możliwość interakcji i weryfikacji oczekiwanych rezultatów. Liczy się 100% zadowolenia z kuracji.

5. Czy stosując kurację RevitaLash ®ADVANCED mogę robić hennę rzęs?

Tak, nie ma żadnych przeciwwskazań. Po zastosowaniu RevitaLash rzęsy są mocniejsze, grubsze, henną możemy podkreślić efekt zastosowania RevitaLash.

6. Czy podczas kuracji odżywką RevitaLash® ADVANCED mogę wykonywać codzienny makijaż?

Tak, ponieważ cała kuracja i jej działanie odbywa się w nocy. Do wykonania makijażu polecamy RevitaLash® Volumizing Mascara oraz odżywczą bazę pod tusz RevitaLash® Prefect Primer, które są uzupełnieniem kuracji na dzień.

7. Jak długi jest termin przydatności RevitaLash®ADVANCED?

Termin przydatności po otwarciu produktu to 12 miesięcy.

8. Czy w czasie chemioterapii mogę rozpocząć kurację odżywką RevitaLash®ADVANCED?

Zalecamy stosowanie produktu po zakończonej chemioterapii, ponieważ badania kliniczne produktu nie obejmują osób w trakcie chemioterapii. Osoby będące w trakcie chemioterapii powinny konsultować zastosowanie nowych produktów z lekarzem prowadzącym.

9. Noszę szkła kontaktowe czy mogę stosować RevitaLash®ADVANCED?

Stosowane zgodnie z instrukcją serum RevitaLash nie dostaje się do oczu i jest bezpieczny dla osób noszących szkła kontaktowe.

10. Mam przedłużane rzęsy czy mogę stosować odżywkę RevitaLash®ADVANCED?

Tak, w czasie noszenia przedłużanych rzęs można stosować odżywkę RevitaLash, ponieważ odżywka nie rozpuszcza kleju.

11. Jaki jest skład odżywki RevitaLash® ADVANCED?

Skład najnowszej formuły RevitaLash® ADVANCED zawiera opracowane przez zespół doktora Brinkenhoffa jeszcze bardziej aktywne molekuły pochodnych nienasyconych kwasów karboksylowych, wyciągi roślinne m. in. palma sabałowa, żeń-szeń, zielona herbata, pszenica, nagietek lekarski, uzupełnione o działanie aktywnych nanopeptydów. Działanie RevitaLash ®ADVANCED jest potwierdzone przez 5 niezależnych instytutów badawczych. RevitaLash jest przetestowany dermatologicznie, alergologicznie i okulistycznie. Produkty marki Revitalash nie są testowane na zwierzętach. W Polsce RevitaLash został również przetestowany z sukcesem przez najlepsze kliniki medycyny estetycznej, reprezentowane przez autorytety medyczne oraz przez osoby po chemioterapii. Marka RevitaLash jest rekomendowana przez certyfikowanych lekarzy medycyny estetycznej oraz Federację Stowarzyszeń „Amazonki”.

12. Mam makijaż permanentny czy mogę stosować odżywkę RevitaLash?

RevitaLash®ADVANCED można stosować na makijaż permanentny. Jednak zaraz po wykonaniu makijażu permanentnego zaleca się odczekanie dwóch tygodni przed przystąpieniem do kuracji odżywką Revitalash, po zupełnym zagojeniu skóry.

13. Czy w czasie ciąży i karmienia można stosować odżywkę RevitaLash® ADVANCED?

Producent nie prowadził badań na kobietach w ciąży i matkach karmiących. W związku z powyższym polecamy zastosowanie produktu już po tym okresie lub konsultację z lekarzem prowadzącym.

14. Czym wyróżnia odżywkę RevitaLash®ADVANCED od innych odżywek?

Marka RevitaLash wprowadziła w 2006 roku pierwszą odżywkę stymulującą wzrost rzęs i brwi na świecie, a działanie RevitaLash®ADVANCED jest potwierdzone przez 5 niezależnych instytutów badawczych w USA i Kanadzie. Wyjątkowy skład RevitaLash® Advanced to aktywne molekuły pochodnych nienasyconych kwasów karboksylowych opracowane przez zespół doktora Brinkenhoffa uzupełnione wyciągami roślinnymi i nanopeptydami.

RevitaLash®Advanced światowy lider w stymulacji wzrostu rzęs i brwi.

Najbardziej skuteczna i bezpieczna odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi na świecie. Efekty i bezpieczeństwo udowodnione wielokrotnymi badaniami klinicznymi.

Athena Cosmetics, ciesząca się pozycją światowego lidera w dziedzinie opracowywania innowacyjnych i funkcjonalnych kosmetyków, która jako pionier stworzyła w 2006 roku pierwszą odżywkę stymulującą wzrost rzęs i brwi marki RevitaLash, ma przyjemność ogłosić przełom w zaawansowanej technologii pielęgnacji rzęs wprowadzając na rynek najnowszą formułę RevitaLash®ADVANCED. Efekty jej działania i bezpieczeństwo zostało potwierdzone przez 5 niezależnych instytutów badawczych. RevitaLash®Advanced jest przetestowany dermatologicznie, oftalmologicznie, nie wywołuje alergii, nie powoduje podrażnień ani zmian w kolorze siatkówki. Nowa bardziej zaawansowana i gęsta formuła powoduje, że odżywka nie sączy się na powierzchnię oka i można ją bezpieczniej aplikować tuż u nasady rzęs. Testy kliniczne nie wykazują żadnego wpływu na ciśnienie wewnątrzgałkowe oka ani ostrość widzenia.

 

PARTNERZY

      ratyzagiel.jpg    

 

LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce, które powstało z myślą o tych którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata. Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

 

Centrum Medyczne LASERMED

ul. Jagiellońska 109/23

t: +48 52 388-70-58

m: +48 790 57 57 57

e: laseroterapia.bydgoszcz@gmail.com

Godziny otwarcia
pn.-pt. 9:00 - 18:00 | sobota 9:00 - 14:00