REVOLU C WHITE

 

REWOLUCYJNY ZABIEG ROZJAŚNIAJĄCY I REDUKUJĄCY PRZEBARWIENIA

Zabieg polecany jest do pielęgnacji skóry z przebarwieniami i o nierównomiernym kolorycie. Działanie składników aktywnych koncentruje się na regulowaniu pracy melanocytów oraz kontrolowaniu zaburzeń związanych z nieprawidłową dystrybucją barwnika w skórze.


Składniki aktywne: Witamina C, Kwas szikimowy, Kwas migdałowy, Sepicalm™VG , Whitening Cellular Complex, MELASLOW™, SEPIWHITE™HSH.

Wskazania do zabiegu: każdy rodzaj cery z przebarwieniami, plamami pigmentacyjnymi – potrądzikowymi, posłonecznymi i starczymi, cera szara, zmęczona, o niejednolitym kolorycie. Jako zabieg wspomagający wybielające zabiegi dermatologiczne.  

Przeciwwskazania: stany ropne i zapalne, stany alergiczne, przerwanie ciągłości skóry, trądzik w fazie aktywnej, terapia retinodiami, oparzenia, skóra bezpośrednio przed i po opalaniu (zalecany odstęp czasowy minimum 7 dni), ciąża i okres laktacji.


Działanie: hamowanie aktywności tyrozynazy odpowiedzialnej za produkcję melaniny, rozjaśnianie i redukcja przebarwień, ujednolicenie kolorytu skóry, rozświetlenie cery, działanie antyoksydacyjne.


Efekty: stopniowa redukcja intensywności przebarwień, wyrównany koloryt cery, rozświetlenie i rozjaśnienie skóry.


Częstotliwość: polecany w serii 5 – 6 zabiegów raz w tygodniu. W przypadku cery szarej i zmęczonej polecany jako zabieg bankietowy, który w szybki i skuteczny sposób rozświetla skórę i dodaje jej blasku. REVOLU C WHITE idealnie sprawdzi się przed urlopem (minimum 5-7 przed opalaniem), wyrówna koloryt cery i sprawi, że opalenizna będzie jeszcze piękniejsza. W przypadku drobnych przebarwień powinny wystarczyć 3 – 4 zabiegi raz w tygodniu.
Zalecany odstęp czasowy pomiędzy zabiegiem a opalaniem minimum 5 – 7 dni.

 

 

Koszt zabiegu:

  • 250 zł

Pełny cennik zabiegów ⇒

Aktualne promocje ⇒