Fotoodmładzanie skóry i wygładzanie zmarszczek

Urządzenie Laserowe VPL

System VPL Energist Ultra (Variable Pulsed Light)to najnowszej generacji rozwiązanie stosowane w medycynie estetycznej. Technologia VPL, umożliwia przeprowadzenie bezpiecznych i efektywnych zabiegów w szerszym zakresie, niż było to dotychczas możliwe. Urządzenie laserowe VPL to intensywne źródło światła nowej generacji. Emituje przefiltrowane wiązki światła o szerokim spektrum, które są selektywnie absorbowane przez odpowiednią strukturę skóry. W zależności od zastosowanej długości światła służy do: usuwania włosów i przebarwień skóry odmładzania skóry, zamykania poszerzonych naczynek krwionośnych oraz leczenia trądzika różowatego i młodzieńczego.

 

Zabieg fotoodmładzania VPLto unikalna nieinwazyjna procedura, pozwalająca na kompleksowe odmłodzenie skóry. VPL emituje  różnej długości fale we wszystkich kierunkach. Dzięki temu można likwidować wiele efektów fotostarzenia równocześnie w obrębie skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni i innych okolic ciała.

Zabieg ten jest kuracją uniwersalną, gdyż w trakcie jednego zabiegu usuwane są drobne zmarszczki, przebarwienia posłoneczne, piegi, rozszerzone naczynka i pory jak również rumień skóry. Kuracja poprawia napięcie i koloryt skóry. Zaletą zabiegu jest to, że jest mniej inwazyjny od proponowanych dotychczas metod.

Zabiegi przeprowadza się zwykle w serii 3 – 4 zabiegów co 4 tygodnie. Każdy zabieg wzmacnia efekt, ale już po pierwszym zabiegu widoczne są wyraźne rezultaty poprawy jakości skóry.

Przeciwwskazania do zabiegów VPL:
- ciąża
- intensywna opalenizna
- stosowanie kremów z retinolem
- przyjmowanie leków i ziół światłouczulających
- niewyrównana cukrzyca
- bielactwo
- aktywna infekcja
- skłonności do bliznowacenia

 

Alternatywne zabiegi:

 

 

Koszt zabiegu:

  • od 100 zł

Pełny cennik zabiegów ⇒

Aktualne promocje ⇒