INFOLINIA 790-57-57-57

ZAPRASZAMY DO SKLEPU ONLINE  >>> KUP ZABIEG

 

Modelowanie twarzy

Zmarszczki nie są jedynym objawem starzenia. Duże znaczenie ma również kontur twarzy, który zmienia się z upływem lat. Twarz "opada" i traci objętość sprawiając, że w wyglądamy starzej.  Z wiekiem Twoja twarz traci swój pełny, jędrny i młody wygląd. Jest to wynikiem naturalnego procesu starzenia, w wyniku którego skóra staje się cieńsza i bardziej wiotka, co z kolei prowadzi do pojawienia się zmarszczek i bruzd. Tkanka tłuszczowa, która zapewnia pełny kształt twarzy, również stopniowo zanika sprawiając, że buzia staje się wąska i wychudzona, co dodatkowo Cię postarza. W Centrum medycznym LASER-MED dysponujemy metodami i preparatami, które pomogą Ci wygładzić bruzdy i zmarszczki oraz przywrócić utraconą objętość skóry. Dzięki temu Twoja twarz będzie znowu wyglądać młodo.

alt


Przyczyny
Badania z zakresu medycyny estetycznej wykazały, że dzieje się tak na skutek powolnego zaniku tkanek podskórnych niektórych partii twarzy.  Przyczyną tego zjawiska jest zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej, ale także ubytki w tkance łącznej oraz kostnej.  Zmiany te połączone z coraz bardziej wiotką i cienką skórą prowadzą do spłaszczenia twarzy, powstania zagłębień, bruzd, cieni pod oczami, utraty objętości i wypukłości policzków.


Na czym polega zabieg?
W celu poprawy owalu twarzy stosujemy zabieg wolumetryczny, mający na celu odbudowę jej objętości.  Zabieg przeprowadzany jest z użyciem preparatów zawierających zmodyfikowany kwas, odznaczający się dużą gęstością. Podaje się go w głębsze warstwy skóry przy pomocy kaniuli. Zabieg wykonuje się w miejscowym znieczuleniu, jest bezpieczny i prawie bezbolesny.
Dzięki zabiegowi twarz zyskuje młodszy wygląd, na skutek poprawy jej kształtu.  Efekt zabiegu utrzymuje się około roku.

 

Jakie są efekty?

 • poprawa owalu twarzy
 • uzupełnienie ubytków w objętości
 • uwydatnienie policzków
 • redukcja cieni pod oczami
 • spłycenie zmarszczek i bruzd


Preparaty stosowane w Centrum Medycznym Laser-Med.
Do zabiegów wolumerycznych twarzy używamy tylko najlepszych sprawdzonych preparatów takich jak :
 

 •  Sculptra
 •  Radiesse


SubQ
Wypełnianie bez implantów

SubQ, polecany do modelowania twarzy, jest doskonałą alternatywą dla zabiegów inwazyjnych takich jak wszczepianie implantów czy tradycyjne operacje plastyczne. Zabieg przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn, których skóra utraciła elastyczność. Służy przede wszystkim do wypełniania policzków, podbródka oraz do przywracania harmonijnych rysów twarzy.

SubQ to nowoczesny preparat będący specjalną formą kwasu. Jego producentem jest szwedzka firma Q-MED - światowy lider w wytwarzaniu naturalnych wypełnień, opartych na opatentowanej technologii NASHA. Wstrzykiwany w wybrane obszary twarzy preparat działa jak delikatny lifting, spowalnia procesy starzenia, uwydatnia policzki i podbródek jednocześnie poprawiając napięcie skóry.

Zabieg przywraca wypukłości twarzy charakterystyczne dla młodego wieku. Policzki stają się pełniejsze i bardziej kształtne, a skóra w ich okolicy bardziej napięta i jędrna. U niektórych osób przywróceniu objętości policzków towarzyszy dodatkowo efekt spłycenia bruzd nosowo-wargowych. Atrakcyjną możliwością jest jednoczesne wypełnienie doliny łez i usunięcie cieni spod oczu. Pełny efekt zabiegu widać po około dwóch tygodniach, a utrzymuje się on nawet do dwóch lat.

Sculptra - kwas polimlekowy - lifting twarzy bez skalpela
Naturalny wygląd odmłodzonej twarzy

O preparacie Sculptra można powiedzieć, że jest klasykiem medycyny estetycznej. Jest to kwas polimlekowy lub L-polimlekowy zastosowany w leczeniu po raz pierwszy już 30 lat temu. W medycynie tradycyjnej najszerzej znany jest pod postacią nici chirurgicznych. W medycynie estetycznej mówi się o nim, że potrafi zatrzymać czas. Preparat Sculptra można stosować do korekcji różnych partii twarzy: zmarszczek nosowo-wargowych, bruzd w kącikach ust, zapadniętych policzków oraz zmarszczek na policzkach i podbródku.

Sculptra nie jest ani działającym czasowo środkiem wypełniającym ani też stałym implantem. Jest to wyjątkowa substancja, której działanie polega na pobudzaniu tkanek twarzy pacjenta do produkcji własnego kolagenu, który uzupełnia niedobory w skórze. Zapewnia to trwały i naturalnie wyglądający efekt. Preparat w postaci zawiesiny wprowadzany jest podskórnie za pomocą nakłuć. Bezpośrednio po zabiegu w miejscach nakłuć mogą pojawić się przejściowe zaczerwienienia, wybroczyny lub niewielki obrzęk. Objawy te ustępują po 1 - 2 tygodniach.

Sculptra jest preparatem dającym znakomite efekty w korekcji głębokich fałd i zmarszczek oraz uzupełnianiu ubytków w objętości twarzy. Pełna korekcja wymaga wykonania 3-4 zabiegów co 4 tygodnie, a rezultaty powinny być widoczne po około 6 tygodniach. Naturalnie wyglądające pogrubienie skóry i wypełnienie zagłębień utrzymuje się do 2 lat, co potwierdzają badania kliniczne.

Wskazania do stosowania Sculptra TM:

 •  uzupełnienie ubytków objętości zapadniętych obszarów skóry
 •  korekcja bruzd, zmarszczek, fałdów, blizn, wiotczejącej skóry w okolicach oczu


Przeciwwskazania :

 •  ostre lub przewlekłe schorzenia skóry (infekcje lub stany zapalne)
 •  uczulenie na którykolwiek ze składników
 •  ciąża i okres karmienia piersią

 

  

PARTNERZY

      ratyzagiel.jpg    

 

LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce, które powstało z myślą o tych którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata. Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

 

Centrum Medyczne LASERMED

ul. Jagiellońska 109/23

t: +48 52 388-70-58

m: +48 790 57 57 57

e: laseroterapia.bydgoszcz@gmail.com

Godziny otwarcia
pn.-pt. 9:00 - 18:00 | sobota 9:00 - 14:00