Odmładzanie i  Hydrobalans

 

Przywróć gładkość swojej skórze
RESTYLANE Vital jest najnowocześniejszym odkryciem w odmładzaniu skóry i przywracaniu jej hydrobalansu. Można dzięki niemu łatwo zwalczyć efekt wieloletniego działania słońca i starzenia się skóry. Zabieg z RESTYLANE Vital poprawia jędrność skóry. Skóra wygląda na zdrową i dobrze nawodnioną, a przez to gładszą.


RESTYLANE Vital jest doskonałym rozwiązaniem korekcji miejsc, które mają opinię "trudnych do poprawy", jak choćby dłonie czy dekolt.

RESTYLANE Vital zapewnia skórze głębokie nawodnienie. Nawilża ją i poprawia jej zdrowy wygląd. Korzyści ze stosowania RESTYLANE Vital są widoczne przez wiele miesięcy po zabiegu. Zwykle zaleca się wykonywać zabieg raz, czasem dwa razy w roku, ale nie ma żadnych przeciwwskazań dotyczących częstotliwości zabiegów. Ustal ją z Twoim lekarzem.

Restylane Vital - HYDROBALANS - reprezentuje nową klasę kwasu hialuronowego, opartego na całkowicie bezpiecznym, opatentowanym żelu NASHA (stabilizowany, niezwierzęcy kwas hialuronowy).

Żel ten :

  •  pobudza produkcję nowego kolagenu, który jest podstawowym budulcem skóry,
  •  w przypadku skóry wiotkiej przywraca jej utraconą elastyczność,
  •  utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia skóry,
  •  rewitalizuje i ujędrnia skórę, co daje efekt liftingu

Restylane Vital to jedyny wypełniacz, który posiada potwierdzone badaniami klinicznymi dodatkowe właściwości: odbudowa kolagenu de novo oraz spektakularne nawilżanie skóry.

Restylane Vital stabilizowany kwas hialuronowy jest naturalnym wyborem dla osób w każdym wieku, które pragną, aby ich skóra miała świeży, zdrowy i młody wygląd. Do osiągnięcia optymalnego, długotrwałego efektu zalecane są co najmniej 3 zabiegi w odstępach 3-4 tygodniowych. Pojedyncze zabiegi powinny być powtarzane dla podtrzymania efektu co 3-5 miesięcy.Restylane Vital
alt alt

 

alt alt

 

alt alt

 

alt alt

 

alt alt


Łatwość stosowania nowej klasy żelu NASHA?
Iniekcje Restylane Vital są bezbolesne i łatwe w wykonaniu. Przepływ żelu ze strzykawki do tkanek jest płynny i równomierny, nie powodując dyskomfortu podczas zabiegu.


Odmładzanie dłoni (Restylane)
alt alt

Ideały piękna z czasem zmieniają się, tak jak i twarze pacjentów. Użycie naturalnych i bezpiecznych, biodegradowalnych produktów firmy Q-MED, daje gwarancję satysfakcji zarówno Pacjentom jak i wykonującym zabiegi lekarzom - specjalistom.

Bezpieczny i naturalny - unikalny HYDROBALANS
Restylane Vital nie zawiera ani sztucznych dodatków ani substancji pochodzenia zwierzęcego. Dzięki temu stosowanie nowej klasy wypełniacza firmy Q-MED jest całkowicie bezpieczne i naturalne, a jego skuteczność została potwierdzona badaniami klinicznymi oraz ponad 10 000 000 zabiegów na wszystkich kontynentach.