INFOLINIA 790-57-57-57

ZAPRASZAMY DO SKLEPU ONLINE  >>> KUP ZABIEG

 

Leczenie kriochirurgią

 

W nowoczesnej terapii zmian skórnych stosujemy kriochirurgię jako metodę bezbolesną i bezkrwawą. W celu uzyskania efektu leczniczego wymrażamy zmienioną chorobowo tkankę, która zostaje definitywnie usunięta.
Po zabiegu kriochirurgicznym nie pozostają blizny . Na uzyskanie pełnego efektu potrzeba kilku tygodni. Tyle zajmuje pełne regeneracja tkanki skórnej.

Za pomocą zabiegu kriochirurgicznego leczymy włókniaki, ziarniaki, bliznowce, zmiany wirusowe ( usuwamy kurzajki , brodawki i kłykciny ) , naczyniaki, plamy soczewicowate i inne.


Do zabiegu pacjent nie musi się przygotowywać. Lekarz wykonujący zabieg stosuje urządzenie Cryo S . Za pomocą specjalnych sond niszczy się chore tkanki mrożąc je w temperaturze około minus 100 o C. Cały zabieg trwa do 15 minut i polega na dwukrotnym mrożeniu zmian skórnych . Po zagojeniu uzyskujemy pełen efekt terapeutyczny.

 

 

Na podkreślenie zasługuje fakt, że zabieg kriochirurgiczny wymrażania zmian skórnych jest bezbolesny i bezkrwawy.

Przeciwwskazaniem do przeprowadzenia zabiegu kriochirurgicznego są : ogólny zły stan zdrowia pacjenta, ostre infekcje, ciąża.

 

 
 

 

PARTNERZY

      ratyzagiel.jpg    

 

Rozkwitnij z Laser-Med

LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce, które powstało z myślą o tych którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata. Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

 

Centrum Medyczne LASERMED

ul. Jagiellońska 109/23

t: +48 52 388-70-58

m: +48 790 57 57 57

e: laseroterapia.bydgoszcz@gmail.com

Godziny otwarcia
pn.-pt. 9:00 - 18:00 | sobota 9:00 - 14:00