INFOLINIA 790-57-57-57

ZAPRASZAMY DO SKLEPU ONLINE  >>> KUP ZABIEG

 

LECZENIE ŻYLAKÓW KOŃCZYN DOLNYCH

 


 

 

Jak leczyć żylaki?

Oferujemy w trybie ambulatoryjnym zabieg leczenia żylaków za pomocą kriochirurgii . Przed rozpoczęciem leczenia pacjent wykonuje badanie usg doppler . Na jego podstawie lekarz ocenia zakres zabiegu .

 

Wymrażanie ( metoda kriochirurgiczna ) polega na wprowadzeniu do żyły sondy którą chłodzi się żyłę. Po oziębieniu żylaki przyklejają się do sondy i można je bez trudu wyciągnąć. W trakcie zabiegu kriostrippingu możliwe jest wyciągnięcie pnia żylnego z jednego cięcia skórnego .

 

 

 

 

Na skutek zamrożenia żylaka , ściany żyły zostają uszkodzone i z upływem czasu naczynie zarasta. Metoda kriochirurgiczna usuwania żylaków jest małoinwazyjna. W trakcie leczenie stosuje się znieczulenie miejscowe.

 

 

 

 

PARTNERZY

      ratyzagiel.jpg    

 

Rozkwitnij z Laser-Med

LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce, które powstało z myślą o tych którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata. Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

 

Centrum Medyczne LASERMED

ul. Jagiellońska 109/23

t: +48 52 388-70-58

m: +48 790 57 57 57

e: laseroterapia.bydgoszcz@gmail.com

Godziny otwarcia
pn.-pt. 9:00 - 18:00 | sobota 9:00 - 14:00