SKLEP ONLINE  >>>  KUP ZABIEG
INFOLINIA  790-57-57-57

 

Promocja

Laser pikosekundowy ❤️️


* 700 zł twarz plus płat kolagenowy do pielęgnacji domowej

* 800 zł twarz i szyja plus płat kolagenowy do pielęgnacji domowej

* 950 zł twarz, szyja i dekolt plus krem Neauvia Ceramide Shield 50 ml do pielęgnacji domowej (wersja limitowana dla pierwszych 10 osób)

 
Pamiętaj!
Zabiegów laserowych, przez wzgląd na promienie słoneczne które mogą wywołać przebarwienia, nie zalecamy wykonywać późną wiosną i latem!

LASER PIKOSEKUNDOWY - za co go uwielbiamy?

Bezpieczeństwo i komfort
Laser pikosekundowy jak zgodnie przyznają eksperci medycyny estetycznej, jest milowym krokiem dla tej dziedziny – zapewnia nieosiągalne do tej pory przez inne technologie laserowe rezultaty zabiegów, przy jednoczesnym większym komforcie pacjenta i i dużo wyższym profilu bezpieczeństwa.
Delikatny sposób na pierwsze oznaki starzenia
Pojawiające się nieubłaganie pierwsze zmarszczki wokół oczu, ust i drobne zmarszczki na twarzy, szyi oraz dekolcie to znak upływającego czasu. Wiele kobiet widząc je, sięga po tradycyjne metody usuwania zmarszczek, z zakresu medycyny estetycznej – często na tym etapie zbyt inwazyjne i silne. Zalecamy na tym etapie zabiegi z medycyny regeneracyjnej m. in. laser pikosekundowy, który pomaga stymulować nasz organizm do regeneracji skóry, a docelowo stopniowego zagęszczenia się tkanek wskutek pobudzenia fibroblastów do produkcji kolagenu. Odkąd na rynku pojawiła się prawdziwa rewolucja w zakresie laseroterapii – laser pikosekundowy – pierwszych zmarszczek można pozbyć się delikatną i niezawodną metodą.
Nowatorstwo
Laser pikosekundowy jest przełomowym urządzeniem w laseroterapii. Zastosowanie po raz pierwszy w urządzeniu medycyny estetycznej nowatorskiej i całkowicie unikatowej technologii najkrótszego impulsu laserowego dało nową jakość w usuwaniu tatuażu, makijażu permanentnego czy zmarszczek, zapewniając pacjentowi pełne bezpieczeństwo przed poparzeniami, komfort w trakcie zabiegu, spektakularne efekty i szybki powrót do formy.

więcej o Kremie naprawczym Neauvia ⇒

więcej o zabiegu ⇒

PARTNERZY

        ratyzagiel.jpg    

 

Pozwól o siebie zadbać w Laser-Med

LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce, które powstało z myślą o tych którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata. Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

 

Centrum Medyczne LASERMED

ul. Jagiellońska 109/23

t: +48 52 388-70-58

m: +48 790 57 57 57

e: laseroterapia.bydgoszcz@gmail.com

Godziny otwarcia
pn.-pt. 8:00 - 18:00 | sobota 9:00 - 14:00