SKLEP ONLINE  >>>  KUP ZABIEG
INFOLINIA  790-57-57-57

 

Laserowe zamykanie naczynek

 

Zamykanie naczynek na twarzy - Cutera Excel V

Niedoskonałości związane z popękanymi naczynkami na twarzy są jednym z najczęstszych defektów estetycznych z jakimi zgłaszają się pacjenci w naszym gabinecie. Drobne pajączki naczyniowe na nosie i policzkach, rumień związany z emocjami, a nawet pojedyncze żywo czerwone kropki zrywają sen z powiek nie jednej kobiecie i nie jednemu mężczyźnie. O ile płeć piękna ma swoje sztuczki na zakamuflowanie niechcianych defektów, o tyle mężczyźni odczuwają spory dyskomfort związany ze zmianami na twarzy.

Zabiegi laserowe od kilku lat wiodą prym w branży medycyny estetycznej, nazywane są również złotym standardem w odmładzaniu nie tylko twarzy , ale całego ciała. Niestety popękane naczynka i nierównomierny koloryt skóry, rumień i przebarwienia znacznie postarzają wygląd całej twarzy. Nie od dziś wiadomo, że pojawianie się różnego rodzaju zmian naczyniowych wzmaga się wraz z wiekiem. Stres, nieodpowiednia dieta, brak ruchu, brak witamin, nadmierna ekspozycja na słońce, niektóre choroby i leki mogą sprawić, że z roku na rok przybywa nam niechcianych pajączków, naczyniaków i przebarwień. Jedynym skutecznym sposobem walki z nimi jest laserowe zamykanie naczynek. Bez względu na to czy masz teleangiektazje w kolorze czerwonym czy niebieskim, czy są na nosie, policzkach, brodzie czy czole niezbędne jest dość wczesne podjęcie decyzji o ich pozamykaniu, gdyż bez ingerencji lasera wraz z wiekiem może być tylko gorzej.

Laser Cutera Excel V
Laser Cutera Excel V to najnowocześniejszy i najskuteczniejszy laser służący leczeniu zmian naczyniowych, takich jak rumień, naczyniaki, trądzik różowaty, zmiany rubinowe czy znamiona naczyniowe. Terapia przeprowadzona przy pomocy Cutera Excel V jest najbezpieczniejszym, najszybszym i najskuteczniejszym sposobem walki z niepożądanymi zmianami.

Zabieg laserem Cutera Excel V jest gwarancją kompletnego usunięcia problemu, bez skutków ubocznych czy długiego oczekiwania na efekty.

Od starszych technologii różni się większą skutecznością, bezpieczeństwem dla pacjenta oraz sprowadzonymi niemal do zera dolegliwościami bólowymi podczas zabiegu. Siła impulsu Cutera Excel V przewyższa trzykrotnie moc laserów starszej generacji, a głowica umożliwiająca chłodzenie skóry podczas zabiegu, sprawia, że możemy dbać o komfort pacjenta w trakcie leczenia.

Ze względu na możliwość wykorzystania dwóch długości fal- tj. 532 i 1064 nm możemy leczyć naczynia zarówno czerwone jak i niebiesko-fioletowe.

Usuwanie naczynek i innych zmian odbywa się błyskawicznie, bez pozostawiania śladów. Dodatkowo działanie lasera sprawia, że w miejscu leczonym, rozpoczyna się proces tworzenia zdrowego naskórka. Cutera Excel V to idealne rozwiązanie dla wszystkich zmagających się ze zmianami naczyniowymi.

Wskazania do zabiegu laserowego zamykania naczynek na twarzy:

- popękane naczynka na nosie
- pajączki i rumień na policzkach
- teleangiektazje powstałe na brodzie i czole
- rumień związany z trądzikiem różowatym
- pojedyncze czerwone kropki – naczyniaki wiśniowe
- naczyniaki płaskie


Czas trwania zabiegu:

Od 5 do 20 minut w zależności od wielkości obszaru poddanego zabiegowi.

Ewentualnie 30 minut dodatkowo (opcjonalnie) na znieczulenie.

Znieczulenie

W przypadku dużych wyraźnych naczyń/pajączków oraz naczyniaków można zastosować znieczulenie w formie maści. Natomiast podczas matowienia rumienia wszelkiego rodzaju maści mogą obniżyć skuteczność wykonywanego zabiegu.

Przeciwwskazania:

- Zabiegów z użyciem Cutera Excel V nie stosuje się w przypadku kobiet w ciąży czy osób ze świeżą opalenizną.
- Należy zrezygnować z zabiegu laseroterapii podczas przyjmowania leków psychotropowych, retinoidów oraz pewnych grup antybiotyków. Dyskwalifikują również schorzenia skórne jak bielactwo, łuszczyca, nowotwór skóry, a także skłonności do bliznowców.


Jak się przygotować do zabiegu?

Podczas konsultacji osoba wykonująca zabieg udzieli wszelkich wskazówek i wyjaśni, jak należy przygotować się do zabiegu.

- przed zabiegiem na naczynka należy wydepilować dokładnie skórę w okolicy poddawanej zabiegowy laserowemu,
- na kilka tygodni przed zabiegiem należy unikać kąpieli słonecznych,
- w dniu planowanego zabiegu należy bezwzględnie zrezygnować z alkoholu.


Kiedy zobaczę efekt?

Teoretycznie rzecz biorąc większość pacjentów zmagających się ze sporymi naczynkami widzi efekt bezpośrednio po zabiegu. Niemniej jednak należy nastawić się na okres około 4 – 6-tygodni. Wówczas osoba wykonująca zabieg skontroluje stan skóry i ewentualnie zaleci kolejny zabieg.


Na co uważać po zabiegu?

Przez kilka dni należy unikać intensywnego wysiłku, a przez miesiąc zrezygnować z solarium, sauny i gorących kąpieli. Skórę warto chronić filtrem UV.


Skutki uboczne

Bezpośrednio po zabiegu laserowego zamykania naczynek skóra na twarzy jest zaczerwieniona. W miejscach, w których znajdowały się spore naczynia mogą pojawić się siniaki, a przy skrzydełkach nosa nawet strupki. W niektórych przypadkach dość naturalne jest powstanie drobnych pęcherzyków. Rekonwalescencja w zależności od tego jak duże były naczynia okres rekonwalescencji może wahać się pomiędzy 4-6 dni. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do stanu wygajania skóry koniecznie skontaktuj się z osobą, który wykonywał zabieg. Zastosowanie innych preparatów i medykamentów niż te, które zaleciła osoba wykonująca zabieg może nie tylko opóźnić efekt wygajania, ale również przynieść całkiem odwrotny efekt.

Koszt zabiegu:

  • od 250 zł

Pełny cennik zabiegów ⇒

Aktualne promocje ⇒

 

PARTNERZY

        ratyzagiel.jpg    

 

Pozwól o siebie zadbać w Laser-Med

LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce, które powstało z myślą o tych którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata. Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

 

Centrum Medyczne LASERMED

ul. Jagiellońska 109/23

t: +48 52 388-70-58

m: +48 790 57 57 57

e: laseroterapia.bydgoszcz@gmail.com

Godziny otwarcia
pn.-pt. 8:00 - 18:00 | sobota 9:00 - 14:00