SKLEP ONLINE  >>>  KUP ZABIEG

INFOLINIA  790-57-57-57

facebook.png   instagram.png  search.png

Powiększanie punktu G

Powiększenie punktu G (źródła rozkoszy i satysfakcji seksualnej kobiet), to nowoczesna niechirurgiczna metoda, której celem jest powiększenie, uwydatnienie oraz ujędrnienie punktu G, za pomocą produktu na bazie kwasu hialuronowego. Zabieg skierowany jest do wszystkich kobiet borykających się z problemem braku orgazmu podczas stosunków oraz w przypadku spadku doznań seksualnych.

Bezpieczeństwo zabiegu:

Zabieg powiększania punktu G jest zabiegiem bezpiecznym, wykonywanym w znieczuleniu miejscowym. Bezpośrednio po zabiegu Pacjentka może wrócić do codziennych czynności, a po kilku godzinach rozpocząć współżycie. 

Zalecenia pozabiegowe:

Po około 4 godzinach od zabiegu można rozpocząć współżycie. Nie jest to zabieg chirurgiczny, więc pielęgnacja okolic poddawanych zabiegowi nie wymaga stosowania szczególnych środków, innych niż dotychczas stosowane preparaty do higieny intymnej.

Przeciwwskazania:

- miesiączka
- infekcja dróg rodnych
- ciąża

Efekt:

- powiększenie i uwydatnienie punktu G
- zwiększenie doznań intymnych
- poprawa życia seksualnego

Neauvia Organic to najnowsza generacja implantów wchłanianych. Dzięki zastosowaniu bakterii Bacillus subtilis przy produkcji kwasu hialuronowego uzyskuje się produkt, który jest doskonale oczyszczony, niewywołujący reakcji nadwrażliwości, a przez to naprawdę bezpieczny dla ludzkiego organizmu.

Wypełniacz Intense Rose powstał w trosce o urodę i zdrowie intymne kobiet. Produkt ten jest dedykowany do korekcji lipoatrofii oraz plastyki części intymnych. Produkt ten cechuje najwyższe możliwe stężenie kwasu hialuronowego oraz duża wiskoelastyczność hydrożelu gwarantująca pacjentom 100-procentową satysfakcję. Intense Rose to optymalne połączenie skuteczności, bezpieczeństwa i długotrwałego efektu.

Koszt zabiegu:

  • od 800 zł

Pełny cennik zabiegów ⇒

Aktualne promocje ⇒

PARTNERZY

        ratyzagiel.jpg    

 

Pozwól o siebie zadbać w Laser-Med

LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce, które powstało z myślą o tych którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata. Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

Centrum Medyczne LASERMED

  ul. Jagiellońska 109/23
  t: +48 52 388-70-58 
  m: +48 790 57 57 57