SKLEP ONLINE  >>>  KUP ZABIEG

INFOLINIA  790-57-57-57

sklep1.png    facebook.png   instagram.png  search.png 

LECZENIE BRUKSIZMUBruksizm objawia się patologicznym tarciem zębami żuchwy o zęby szczęk w ciągu nocy. Nieleczony bruksizm może skutkować poważnymi konsekwencjami dla zdrowia pacjenta.

Objawem mogą być uporczywe bóle głowy, uczucie ciągłego szumu i dyskomfortu w uszach, nadwrażliwość zębów, ścieranie się szkliwa, które prowadzą do rozwoju próchnicy.

Jedną ze skutecznych metod jest spowolnienie intensywności pracy mięśni poprzez wstrzyknięcie preparatu w konkretne mięśnie twarzy. Dzięki optymalnemu rozluźnieniu mięśni zgrzytanie zębami ustaje. Z czasem pacjent odzwyczaja się od nawyku zgrzytania. Metoda jest bardzo bezpieczna i skuteczna, a na efekty nie trzeba długo czekać. Metoda jest bezbolesna. Rekomendowane powtarzanie zabiegu co 6 miesięcy, aż do ustania nawyku zgrzytania.

Wskazanie do zabiegu:
- patologiczne zgrzytanie zębami

Efekty zabiegu:
- zaprzestanie zgrzytania zębami
- smuklejsza twarz

Przeciwwskazania:
- ciąża
- karmienie piersią
- aktywna opryszczka
- choroba nowotworowa

Koszt zabiegu:

  • 700 zł

Pełny cennik zabiegów ⇒

Aktualne promocje ⇒

PARTNERZY

        ratyzagiel.jpg    

 

Pozwól o siebie zadbać w Laser-Med

LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce, które powstało z myślą o tych którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata. Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

Centrum Medyczne LASERMED

  ul. Jagiellońska 109/23
  t: +48 52 388-70-58 
  m: +48 790 57 57 57