SKLEP ONLINE  >>>  KUP ZABIEG

INFOLINIA  790-57-57-57

sklep1.png    facebook.png   instagram.png  search.png 

Rewitalizacja próżniowa wielogłowa

 

To nie jest zwykła mezoterapia, którą mamy na ogół na myśli mówiąc o mezoterapii. To nowoczesna rewitalizacja przeprowadzona nie igłą, strzykawką i ludzką ręką tylko za pomocą specjalnego nowoczesnego urządzenia. Dzięki innowacyjnemu urządzeniu możemy podawać preparaty o różnej elastyczności: od osocza bogatopłytkowego po kwasy hialuronowe usieciowane w głąb skóry – bez bólu, bez siniaczków i z równomiernym, bardzo precyzyjnym zdeponowaniem preparatu. Dzięki niemu preparaty działają znacznie dłużej i skuteczniej niż w jakichkolwiek dotychczasowych metodach. Większość znanych i bardzo dobrych jakościowo preparatów działa efektywnie, ale jedynie wybiórczo. Jedynie mezoterapia wieloigłowa podawana próżniowo gwarantuje kompleksową odnowę skóry, dzięki m.in. możliwości działania na wszystkie części ciała oraz możliwości wprowadzenia każdego rodzaju preparatu, o zróżnicowanej elastyczności.


 

Urządzenie na którym pracujemy jest jednym z najlepszych rozwiązań medycyny estetycznej, regeneracyjnej w dziedzinie mezoterapii i rewitalizacji skóry zmieniające dotychczasowe ich oblicze dzięki zaawansowanej technologii. Wieloigłowy system iniekcji wspomagany próżnią, w sposób precyzyjny podaje komputerowo ustaloną dawkę substancji na odpowiednią głębokość. Pozwala na aplikację preparatów o zróżnicowanej elastyczności, m.in. usieciowanego kwasu hialuronowego, mezobotoksu, osocza bogatopłytkowego czy koktajli witaminowych. Certyfikatem CE medyczny zapewnia bezpieczeństwo zabiegowe. Nowatorski system wpływa na zminimalizowanie skutków ubocznych iniekcji (brak grudek, siniaczków i bólu) oraz wpływa na komfort klienta. Jedyne objawy jakie zauważamy to zaczerwienie utrzymujące się kilka godzin, a  w przypadku skór bardzo wiotkich, cienkich  mogą pojawić się małe "wybroczynki" przy pierwszym zabiegu.


 

Największe zalety mezoterapii wieloigłowej próżniowej:

 • certyfikat CE medyczny
 • możliwość działania na wszystkie części ciała oraz możliwość wprowadzenia każdego rodzaju preparatu, o zróżnicowanej elastyczności
 • wieloigłowy system próżniowego podania preparatów w równych odległościach oraz komputerowo ustaloną dawkę na odpowiednią głębokość
 • 1000-2000 stymulacyjnych mikronakłuć w obrębie twarzy podczas jednego zabiegu w krótkim czasie bez dyskomfortu
 • kontrolowana głębokość iniekcji regulowana od 0mm do 5mm (interwał co 0,2mm) co umożliwia precyzyjne iniekcje do tkanki podskórnej i do skóry właściwej, gdzie znajduje się najwięcej elastyny i kolagenu
 • możliwość pracy na wszystkich obszarach ciała z owłosioną skórą głowy włącznie
 • system vacuum unosi skórę, odciąga od naczyń krwionośnych i nerwów, zapewniając brak siniaków i bólu podczas zabiegu
 • kontrola głębokości iniekcji umożliwia podanie preparatu do tkanki podskórnej i do skóry właściwej
 • innowacyjna multi-igła gwarantuje bezpieczeństwo i precyzję wykonywanego zabiegu
 • jednorazowe filtry zapewniają higienę wykonywanych zabiegów
 • bezbolesność, brak konieczności znieczulania 

 


 

Mezoterapia preparatem Neauvia to pierwszy idealnie skomponowany preparat do biorewitalizacji skóry twarzy i ciała.

 

Zabieg mezoterapii igłowej za pomocą właśnie tego produktu to luksusowa terapia nawilżająca działająca w 3 wymiarach; nie tylko poprawia nawilżenie skóry, odbudowuje kolagen, przez pobudzenie go do produkcji, ujędrnia ale przede wszystkim zapewnia doskonały i długotrwały efekt spłycając zmarszczki.

Dzięki unikalnej technologii pozyskiwania kwasu hialuronowego Neauvia jest najczystszym na rynku produktem do biorewitalizacji skóry.

Nieusieciowany kwas hialuronowy o najwyższym stężeniu 18 mg /ml pozwala uzyskać najlepszy efekt nawilżenia skóry. Dodatek hydroksyapatytu wapnia stymuluje produkcję kolagenu i elastyny w skórze. Natomiast zawartość dwóch aminokwasów (glicyny i L-proliny) utrwala i podtrzymuje swoistą siatkę kolagenową, zapewniając zachowanie pięknego owalu twarzy.

 

 

Ilość powtórzeń zależna od stanu i potrzeb skóry (zazwyczaj jest to):

 • 25-35 lat (1 zabieg/6 miesięcy)
 • 35-45 lat (4 zabiegi co 3-4 tygodnie) potem 1 zabieg przypominający
 • 45 lat wzwyż – częstotliwość ustalana indywidualnie

Koszt zabiegu:

 • od 500 zł

Pełny cennik zabiegów ⇒

Aktualne promocje ⇒

PARTNERZY

        ratyzagiel.jpg    

 

Pozwól o siebie zadbać w Laser-Med

LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce, które powstało z myślą o tych którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata. Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

Centrum Medyczne LASERMED

  ul. Jagiellońska 109/23
  t: +48 52 388-70-58 
  m: +48 790 57 57 57