SKLEP ONLINE  >>>  KUP ZABIEG

INFOLINIA  790-57-57-57

facebook.png   instagram.png  search.png

CARBOLIFT ® – WIELOIGŁOWA INFUZJA CO2 

 

Zabieg polega na intensywnej stymulacji skóry do silnego zagęszczenia poprzez kontrolowane mikrouszkodzenia tkanek przy jednoczesnym podawaniu medycznego CO2 do skóry właściwej. Infuzja wieloigłowa CO2, zwiększa transport krwi i tlenu oraz składników odżywczych do obszaru poddawanego zabiegowi oraz poprawia mikrokrążenie. Wysoki przepływ, czyli działanie mechaniczne CO2 indukuje proces zapalny z następową migracją fibroblastów do obszaru poddanego zabiegowi, stymuluje syntezę kolagenu i innych białek tkanki łącznej, co wpływa na elastyczność skóry. Następstwem podania CO2 bezpośrednio do tkanek jest natychmiastowe rozszerzenie naczyń krwionośnych powodujące poprawę lokalnego ukrwienia, a tym samym metabolizmu tkankowego, jak również wspomaganie naturalnych procesów regeneracyjnych.

Carbolift powoduje stymulację fibroblastów i intensywną produkcję włókien kolagenu i elastyny. Bezpośrednio po przeprowadzonej procedurze rozpoczyna się proces mikrowłóknienia bez pozostawienia blizn. W efekcie następuje wzrost napięcia skóry, podniesienie owalu twarzy, wygładzenie zmarszczek i wyrównanie kolorytu skóry.


JAK PRZEBIEGA ZABIEG?
Zabieg CARBOLIFT® trwa zwykle około pół godziny. Jeżeli pacjent wymaga znieczulenia, należy doliczyć czas: 40-50 minut na tę procedurę przed przystąpieniem do nakłuć. W trakcie CARBOLIFTU® przesuwa się po skórze pistolet ze specjalnym wieloigłowym, jednorazowym aplikatorem. Dochodzi wówczas do mikroinfuzji do skóry właściwej, w trakcie której mogą pojawić się punktowe, minimalne krwawienia. Bezpośrednio po zakończeniu zabiegu pacjent odczuwa lekkie pieczenie, ciepło i rozpieranie.

 


PRZEBIEG KOMÓRKOWY
I etap: wydzielanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego, z chemotaksją i proliferacją fibroblastów oraz produkcja macierzy międzykomórkowej,

II etap: stymulacja fibroblastów poprzez działanie czynników wzrostu, co prowadzi do przebudowy skóry, w której powstają: kolagen typu III, IV oraz I, elastyna, proteoglikany, GAG. Pobudzony jest też proces angiogenezy,

III etap to długotrwały proces poprawy gęstości i elastyczności skóry. EFEKTY ZABIEGU Po tygodniu pojawiają się widoczne efekty zabiegu – wzrost napięcia skóry oraz redukcja zmarszczek. Zabieg CARBOLIFT® dzięki systemowi pulsujących igieł z mikroinfuzją CO2 pozwala na osiągnięcie oczekiwanego efektu już po 3 zabiegach, wykonanych w odstępach 30-dniowych.

 

Koszt zabiegu:

  • od 350 zł

Pełny cennik zabiegów ⇒

Aktualne promocje ⇒

PARTNERZY

        ratyzagiel.jpg    

 

Pozwól o siebie zadbać w Laser-Med

LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce, które powstało z myślą o tych którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata. Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

Centrum Medyczne LASERMED

  ul. Jagiellońska 109/23
  t: +48 52 388-70-58 
  m: +48 790 57 57 57