SKLEP ONLINE  >>>  KUP ZABIEG
INFOLINIA  790-57-57-57

 

Drenaż limfatyczny

 

Drenaż limfatyczny niezwykle istotny podczas walki o idealną figurę.  Jest to zabieg usprawniający pracę układu limfatycznego, przez pobudzenie naturalnego krążenia krwi, limfy oraz płynu śródmiąższowego w organizmie. Przepływająca po organizmie limfa zbiera uboczne produkty przemiany materii oraz substancje toksyczne ze wszystkich komórek naszego ciała. Jeżeli układ limfatyczny jest niewydolny, produkty uboczne cofają się do tkanek i komórek zaburzając metabolizm.  Drenaż limfatyczny można stosować jako zabieg antycellulitowy.

 

W jakich sytuacjach warto skorzystać z zabiegu?

  • redukcja cellulitu
  • poprawa odżywienia skóry
  • zespół ciężkich nóg
  • podczas odchudzania
  • opieka po zabiegu liposukcji
  • detoksykacja

Jak działa drenaż limfatyczny?

Podczas wykonywania drenażu limfatycznego wykorzystujemy głowice z rolkami, które w procesie zabiegu podciśnienia zasysają skórę, a rolki umieszczone w głowicach masują, rozciągają tkankę łączną, dzięki czemu rozbijają cellulit, wygładzają skórę i poprawiają napięcie. Zimny laser o długości fali 635 nm działa na adipocyty opróżniając ich zawartość. Druga wiązka laserowa o długości 785 nm skraca rozciągnięte włókna kolagenowe, stymuluje do produkcji nowych połączeń i ujędrnia skórę. Poprzez usuwanie toksyn z organizmu, których alokacja w komórkach blokuje właściwe funkcjonowanie układu limfatycznego oraz przez poprawę płynów międzykomórkowych drenaż limfatyczny także usprawnia funkcje metaboliczne organizmu, co w rezultacie prowadzi do trwałej redukcji masy ciała.  

 

Jak wygląda zabieg i jakich efektów należy się spodziewać?

 

Zabieg masażu próżniowego i-lipo Ultra jest jednym z najskuteczniejszych sposobów rzeźbienia ciała. Zwalczania cellulitu i redukuję tkankę tłuszczową. Dzięki specjalnym ruchom wykonujemy na gołym ciele podciśnieniowy masaż mechaniczny, który zmienia gęstość skóry. Może on być przeprowadzany za równo na wybranej partii ciała, jak i na jego całej powierzchni. Zalecane jest, jednak poddawanie się zabiegowi kompleksowo, dla uzyskania lepszych efektów. Zabieg jest całkowicie bezpieczny.

Efekty jakie przynosi masaż próżniowy i-lipo ULTRA to redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej, wymodelowanie ciała, wygładzenie i ujędrnienie skóry.

W czasie trwania terapii zabieg powinien być wykonywany w odstępach 2-3 dniowych aż do zakończenia serii zabiegów. Następnie raz w tygodniu jako zabieg podtrzymujący uzyskany efekt.

 

                              Przed zabiegiem                                                                             Po zabiegu              

 

 

Pełny cennik zabiegów ⇒

Aktualne promocje ⇒

Walka z cellulitem, walka z cellulitem Bydgoszcz, jak pozbyć się cellulitu, jak szybko pozbyć się cellulitu, jak szybko pozbyć się cellulitu na pośladkach, jak szybko pozbyć się cellulitu na nogach, jak szybko pozbyć się cellulitu na brzuchu, cellulit Kujawsko-Pomorskie, 

Body wrapping

Najlepsze efekty możemy uzyskać, gdy połączymy drenaż limfatyczny z body wrappingiem

Body wrapping działa bardzo dobrze na naszą skórę jako zabieg wyszczuplający. Jest stosowany w celu pobudzenia krążenia krwi i limfy. Dzięki temu przyczynia się do wyszczuplenia, wygładzenia, zmniejszenia pomarańczowej skórki i poprawienia wyglądu skóry.  Polega on na owinięciu ciała folią, które wcześniej zostało posmarowane odpowiednimi preparatami wyszczuplającymi lub odchudzającymi. 

 

Lipomasaż poprawia ukrwienie tkanek, drenuje nadmiar płynów i wzmaga wymianę międzykomórkową. W celu wzmocnienia efektu drenującego zaleca się także wypijanie ok. 2 litrów wody dziennie (najlepiej niskozmineralizowanej). 

 

Alternatywny zabieg:

 

 

 

Koszt zabiegu:

  • 100 zł

Pełny cennik zabiegów ⇒

Aktualne promocje ⇒

 

 

Drenaż limfatyczny + GRATIS body wrapping 100 zł (1 zabieg)

 

PARTNERZY

        ratyzagiel.jpg    

 

Pozwól o siebie zadbać w Laser-Med

LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce, które powstało z myślą o tych którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata. Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

 

Centrum Medyczne LASERMED

ul. Jagiellońska 109/23

t: +48 52 388-70-58

m: +48 790 57 57 57

e: laseroterapia.bydgoszcz@gmail.com

Godziny otwarcia
pn.-pt. 8:00 - 18:00 | sobota 9:00 - 14:00