SKLEP ONLINE  >>>  KUP ZABIEG

INFOLINIA  790-57-57-57

facebook.png   instagram.png  search.png

 

Focushape / UltraShape

Nieinwazyjne ultradźwiękowe kształtowanie linii ciała

USZKODZONE KOMÓRKI TŁUSZCZOWE JUŻ NIGDY NIE POWRÓCĄ !

Obecnie, jedynym sposobem długotrwałego kształtowania linii ciała jest destrukcja komórek tłuszczowych, wymagająca wykorzystania jednej z form chirurgii inwazyjnej. Chirurgiczne usuwanie komórek tłuszczowych za pomocą liposukcji, staje się dla kobiet i mężczyzn coraz bardziej atrakcyjną opcją. Złożoność zabiegów liposukcji, wraz z towarzyszącymi im niedogodnościami dla pacjenta, względnie długim okresem powrotu do normalnej aktywności (w przeciwieństwie reklam opisujących liposukcję jako zabieg lunch-owy), oraz różnorodnością ukrytych niebezpieczeństw , wywierają presję stworzenia nowej metody, łączącej łatwość wykonania oraz bezpieczeństwo metod niechirurgicznych, z efektywnością technik chirurgicznych. W odpowiedzi na te oczekiwania, zostało stworzone urządzenie do nieinwazyjnego niszczenia komórek tłuszczowych, za pomocą zogniskowanych ultradźwięków.

Usuwanie tłuszczu, wyszczuplanie "w przerwie na lunch"

 

Zabieg Focushape / UltraShape przeprowadzany jest bez konieczności znieczulenia. Sprawia to, że możliwe jest wykonanie tego zabiegu w warunkach ambulatoryjnych. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji. Wynikiem, jest selektywne rozpuszczanie (lysis) tłuszczu, poprzez uszkadzanie błon komórkowych komórek tłuszczowych, bez niszczenia otaczających struktur, takich jak: skóra, naczynia krwionośne i nerwy obwodowe. Usuwanie tłuszczu odbywa się za pomocą procesów fizjologicznych, tzn. układu limfatycznego, układu krwionośnego i systemu immunologicznego: trójglicerydy z uszkodzonych komórek tłuszczowych są uwalniane do płynu śródmiąższowego (interstitial fluid), gdzie są stopniowo transportowane poprzez system limfatyczny oraz krwionośny do wątroby. W wątrobie, są one utylizowane poprzez fizjologiczne procesy metaboliczne. Proces ten trwa od kilku godzin do kilku dni. Możliwości organizmu do usuwania cząsteczek trójglicerydów są dużo większe niż ilość trójglicerydów, która jest uwalniana w wyniku zabiegu. Resztki ze zniszczonych komórek usuwane są za pomocą normalnych procesów zapalnych, takich jak np. fagocytoza. Obydwa produkty przenoszone są bezpiecznie przez krew.

 

Jak wygląda zabieg?

Zabieg Focushape / Ultrashape HIFU składa się z trzech etapów. Główna faza zabiegu, czyli rozbicie komórek tłuszczowych przy użyciu Nietermicznych Skupionych Ultradźwięków Focushape / UltraShape. Ultradźwięki, dzięki zaawansowanej technologii, rozbijają tylko tkankę tłuszczową, nie naruszając skóry, naczyń krwionośnych i tkanki łącznej. W końcowym etapie zabiegu przeprowadzany jest masaż drenujący, który ułatwia usunięcie z organizmu trójglicerydów, uwolnionych podczas rozbijania tkanki tłuszczowej. Masaż dodatkowo poprawia jędrność i napięcie skóry.

 

 

Krok 1:
Zabieg Nietermicznymi Skupionymi Ultradźwiękami Focushape / UltraShape

natychmiastowe i selektywne rozbicie komórek tłuszczowych

 

Krok 2:
Zabieg drenujący

przyspieszona cyrkulacja i aktywność limfatyczna -> lepsze i szybsze usuwanie tłuszczu i naprężanie tkanki

 

 

 

Zabieg Focushape / UltraShape HIFU trwa średnio od 1 do 1,5 godziny. Jest kierowany przez nawigacyjny system video. System nawigacyjny śledzi w czasie rzeczywistym i synchronizuje pozycję ciała pacjenta z pozycją, w której należy wykonać kolejny impuls, zgodnie z ustaloną wcześniej trasą aplikatora.

Podczas zabiegu pacjentowi może towarzyszyć minimalny dyskomfort. Zaraz po zabiegu pacjent wraca do normalnych zajęć.

 

Spektakularne, widoczne gołym okiem efekty

alt

 

Około 8 dni po wykonaniu zabiegu widać efekty w postaci zmniejszenia obwodu ciała w miejscach poddanych zabiegowi.

Na zdjęciu obiektywny pomiar przy użyciu miary o stałym naprężeniu.

 

Co dzieje się po zabiegu Focushape / Ultrashape HIFU?

Po zabiegu pacjent może od razu powrócić do codziennych obowiązków. Zabiegi odchudzające i modelujące sylwetkę Focushape / Ultrashape nie wymagają rekonwalescencji ani konieczności przebywania w domu. Pacjent nie odczuje bólu, a powierzchnia skóry zostanie znacznie wygładzona. Kolejny zabieg wykonywany na tej samej partii ciała może być przeprowadzony po upływie 4 tygodni. Efektem zabiegu Focushape / Ultrashape jest zmniejszenie obwodu ciała średnio od 4 do 8 centymetrów. Wymagana jest seria 3 zabiegów. Podczas stosowania fal ultradźwiękowych rozbijane są komórki tłuszczowe na kilku głębokościach, zazwyczaj od 7 mm do 1,5 centymetra.

 

Co dzieje się z komórkami tłuszczowymi ?

Zabieg Focushape / Ultrashape HIFU prowadzi do rozpadu błon komórek tłuszczowych. Uwolnione w ten sposób trójglicerydy, tłuszcze oraz inne składniki są transportowane przez układ limfatyczny i naczyniowy do wątroby, gdzie jest on traktowany jako tłuszcz, który został dostarczony z pożywieniem. Do usunięcia trójglicerydów dochodzi w naturalnych procesach fizjologicznych.

 

Jakie są zalety Focushape / Ultrashape HIFU ?

 • możliwość redukcji lokalnie odłożonego tłuszczu w sposób nieinwazyjny,
 • procedura bezpieczna i prosta,
 • bez siniaków, opuchlizny czy dyskomfortu pozabiegowego
 • bez okresu rekonwalescencji, nie powoduje efektu jo-jo
 • metoda nie wymaga znieczulenia, usypiania, nacięć ani zastrzyków
 • rozbijane są tylko komórki tłuszczowe, podczas gdy skóra, naczynia krwionośne, nerwy i tkanka łączna pozostają nienaruszone

 

Dla kogo dedykowany jest zabieg aparatem Focushape / Ultrashape

Zabieg Focushape / Ultrashape przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn posiadających niewielką nadwagę - do 8 kilogramów, którzy chcą w sposób nieinwazyjny pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Miejsca najchętniej modelowane to: uda, brzuch oraz pośladki.

 

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu

 • kobiety będące w ciąży oraz takie, które karmią piersią,
 • osoby chorujące na choroby metaboliczne, takie jak cukrzyca
 • osoby posiadające wszczepiony stymulator serca
 • osoby posiadające złą krzepliwość krwi
 • osoby posiadające przepuklinę brzuszną
 • w okresie dwóch tygodni przed zabiegiem zabronione jest również spożywanie aspiryny oraz niesterydowych środków przeciwzapalnych

 

Jakie są zalecenia ?

Dwa dni przed zabiegiem, oraz dwa tygodnie po nim należy ograniczać spożywanie tłuszczów i węglowodanów. Zalecana jest dieta lekkostrawna. Niewskazane jest również zażywanie leków przeciwbólowych, przeciwgorączkowych, witaminy E oraz spożywanie alkoholu. 

 

* rezultaty zabiegów zależą od indywidualnych czynników, są związane z przestrzeganiem zaleceń przed i pozabiegowych;

w zależności od pożądanych  efektów ,może być konieczne wykonanie kolejnych zabiegów.

 

 

Koszt zabiegu:

 • 930 zł

Pełny cennik zabiegów ⇒

Aktualne promocje ⇒


 

Alternatywne zabiegi:

 

Tagi: modelowanie sylwetki Bydgoszcz, modelowanie sylwetki Inowrocław, modelowanie sylwetki Toruń, modelowanie sylwetki Grudziądz, modelowanie sylwetki Strzelno, modelowanie sylwetki Gniezno, modelowanie sylwetki Chojnice, modelowanie sylwetki Gdańsk, modelowanie sylwetki Gdynia, modelowanie sylwetki Sopot

PARTNERZY

        ratyzagiel.jpg    

 

Pozwól o siebie zadbać w Laser-Med

LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce, które powstało z myślą o tych którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata. Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

Centrum Medyczne LASERMED

  ul. Jagiellońska 109/23
  t: +48 52 388-70-58 
  m: +48 790 57 57 57