SKLEP ONLINE  >>>  KUP ZABIEG

INFOLINIA  790-57-57-57

sklep1.png    facebook.png   instagram.png  search.png 

Endermologia LPG® 

Jeden z najpopularniejszych zabiegów na ciało – wyszczuplająca, modelująca, pomagająca pozbyć się cellulitu endermologia LPG® – teraz w Centrum Medycznym LASERMED. 

Działa w oparciu o technologię Endermologie®. Wielu lekarzy używa go w swojej praktyce nie tylko do zabiegów mających na celu udoskonalić sylwetkę i odmłodzić wygląd skóry, ale również w połączeniu z zabiegami medycyny estetycznej w celu zwiększenia efektów w/w procedur. Dodatkowo sprzęt wykorzystywany jest do leczenia takich problemów jak blizny pooparzeniowe i pooperacyjne, niewydolność naczyniowa, obrzęki w tym limfatyczne, sztywność, skurcze i bóle mięśni, oraz w terapii bólów pooperacyjnych czy fibriomialgii. Chirurdzy plastycy zalecają serię zabiegów przed i po liposukcji w celu ułatwienia przebiegu samego zabiegu jak i skrócenia okresu rekonwalescencji.

Endermologia LPG® stosowana w gabinetach medycyny estetycznej służy pacjentom pomocą w redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, modelowaniu sylwetki, poprawie napięcia i jędrności skóry ciała i twarzy, w niwelowaniu linii i zmarszczek, kłopotliwej opuchlizny i cieni wokół oczu, wyszczuplaniu podbródka i udoskonalaniu owalu twarzy. Jeśli takie efekty są oczekiwane przez Państwa i szukacie metody, która jest delikatna, nieinwazyjna i najbardziej zbliżona do naturalnych działań - polecamy serię zabiegów endermologii. Zabiegi są bezpieczne, a ich efektem ubocznym są jedynie zdrowie i uroda.


ENDERMOLOGIA -  ZABIEGI ZAPOBIEGAJĄCE STARZENIU SIĘ SKÓRY TWARZY


Endermologia stanowi propozycję innowacyjnych zabiegów przeznaczonych do pielęgnacji twarzy. Ich zadaniem jest rozświetlenie, wypełnienie, ujędrnienie i zagęszczenie skóry. Działają na główne przyczyny starzenia się skóry i utratę jej gęstości.

Do ich wykonania wykorzystywana jest głowica działająca w oparciu o opatentowaną technologię LIFT. Sprowadza się przede wszystkim do synergicznego działania dwóch klapek w komorze zabiegowej głowicy. Jednocześnie następuje sekwencyjne zasysanie skóry, co ma na celu stymulację tkanki obwodowej.

Podczas zabiegu do powierzchni skóry doprowadzane są mikroimpulsy, które docierają do głębszych warstw naskórka i pobudzają działanie fibroblastów. W wyniku tej reakcji zwiększona zostaje naturalna produkcja kolagenu i elastyny. Powoduje to poprawę napięcia, elastyczności i sprężystości skóry.

Dodatkowo Endermologia poprawia krążenie żylno – limfatyczne, co wpływa na zwiększenie natlenienia tkanki.

Ekskluzywna technologia Enedermologie®, umożliwia wykonywanie naturalnych zabiegów stymulacji tkanki łącznej służących urodzie i zdrowiu. Pomaga wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę. Badania dowiodły, że jest to jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry ciała i twarzy oraz obrzękami.

Zabiegi oprócz działania przeciwstarzeniowego i modelującego sylwetkę, stosowane są np. przed i po liposukcji, połączeniu z innymi procedurami medycyny estetycznej dla zwiększenia efektów końcowych terapii, w leczeniu blizn pooparzeniowych i pooperacyjnych, niewydolności naczyniowej, obrzęków limfatycznych, sztywności, skurczów i bólów mięśni, rehabilitacja ścięgien i więzadeł oraz w terapii bólów pooperacyjnych czy fibriomialgii.

Endermologia to bezbolesny i precyzyjny sposób na drenaż płynów. W porównaniu do ręcznego drenażu, wyniki uzyskane dzięki zastosowaniu tej metody są lepsze i szybsze. Zapobiega zwłóknieniu, przyspiesza krążenie żylne i mobilizuje tkankę, zapewniając natychmiastową i trwałą ulgę.


Endermologia - działanie terapeutyczne

W trakcie endermologii w naszym organizmie wyzwalają się endorfiny, tzw. hormony szczęścia, które koją ból i powodują uczucie odprężenia i zadowolenia. W związku z tym zabieg wykonuje się także w celu:

- leczenia uszkodzeń więzadeł i ścięgien,

- usuwania bólów mięśni,

- likwidowania bólu szyjnego, pleców, stawu łokciowego, bóle kolan, stóp, dłoni,

- likwidowania obrzęków

 Wskazania do zabiegu Endermologia LPG:

 • modelowanie i kształtowanie sylwetki
 • działanie antycellulitowe, wyszczuplające i wygładzające skórę
 • przyspieszenie krążenia krwi
 • poprawa przepływu limfy
 • działanie zmniejszające obrzęki, opuchliznę kończyn
 • ujędrnienie skóry po odchudzaniu
 • eliminacja toksyn z organizmu
 • rozluźnienie napiętych mięśni
 • redukcja bólu dolnej partii pleców

To jeden z najskuteczniejszych zabiegów na cellulit, cieszący się od lat ogromną popularnością.

Jak wygląda zabieg:

Modelowanie sylwetki - Lipomassage®

Wstępem do każdego zabiegu jest ocena stanu skóry, kształtu sylwetki i rozmowa z pacjentem w celu ustalenia jakich efektów terapii oczekuje. Na tej podstawie dobierany jest odpowiedni program pielęgnacyjny. Sama endermologia nie wymaga od strony Pacjenta wcześniejszych przygotowań.

Pacjent w trakcie zabiegu ma na sobie swój osobisty strój LPG, która zapewnia komfort i prawidłowość wykonania masażu. 

Endermologia jest kontrolowanym przez precyzyjne oprogramowanie komputerowe, rodzajem masażu mechanicznego wykorzystującego podciśnienie.
Terapeuta prowadząc głowicę urządzenia powoduje powstanie fałdy skórnej pod wpływem podciśnienia. Skóra przybiera kształt fali, która rolowana jest dodatkowo od wewnątrz i na zewnątrz za pomocą elektronicznie sterowanych rolek. Aby osiągnąć pełną mobilizację tkanki, rolki poruszają się wewnątrz głowicy nie tylko ruchem obrotowym wokół własnej osi ale również względem siebie zgodnie ze stanem tkanki i intensywnością wybranego zabiegu.
W czasie zabiegu skóra jest mocno ugniatana w różnych kierunkach, co pobudza krążenie, metabolizm i stymuluje skórę do podjęcia procesów regeneracyjnych.
Podczas zabiegu poprzez układ limfatyczny usuwane są z organizmu toksyny i tłuszcze, a stymulowana intensywnie skóra rozpoczyna intensywną produkcję elastyny i kolagenu, co dodatkowo poprawia jej elastyczność.

endermologie-bydgoszcz.jpg

Przeciwwskazania:

 • ciąża
 • aktywna choroba nowotworowa
 • żylaki ( w miejscu zabiegu)
Zalecenia żywieniowe dla pacjentów po zabiegu Endermologie LPG:
Jeśli przeprowadzają Państwo pełną kurację endermologii i zależy Wam na uzyskaniu jak najbardziej spektakularnych efektów, powinniście w jej trakcie pamiętać przede wszystkim o przestrzeganiu zasad zdrowego odżywiania oraz aktywności fizycznej. Posiłki powinny być spożywane regularnie, bez dodatkowego podjadania pomiędzy wyznaczonymi godzinami. Ostatni posiłek należy spożywać 3-4h przed snem. Zaleca się picie od 1,5 do 2 litrów wody dziennie, aby zapewnić wystarczającą ilość płynów w organizmie. W codziennej diecie należy zwracać uwagę nie tylko na ilość, ale także jakość spożywanych produktów.

Koszt zabiegu:

 • od 150 zł

Pełny cennik zabiegów ⇒

Aktualne promocje ⇒

 

Regulamin korzystania z ENDERMOLOGII LPG w Centrum Medycznym LaserMed

1. Niniejszy regulamin (Regulamin) obowiązuje wszystkich klientów (Placówka) Centrum Medyczne LaserMed (Klienci), którzy biorą udział w zabiegach endermologii LPG (Zabieg).
2. W związku z obowiązywaniem harmonogramu wizyt, Klienci są zobowiązani do przestrzegania godzin umówionych wizyt. W przypadku spóźnienia, Klient jest zobowiązany poinformować o tym personel placówki. Czas spóźnienia zostaje odjęty od czasu trwania zabiegu. W przypadku spóźnienia powyżej 15 minut, zabieg uznaje się za zrealizowany, a poniesione koszty nie są zwracane.
3. O nieobecności/konieczności odwołania zabiegu należy poinformować na 24 godziny przed umówionym terminem wizyty. W przypadku, gdy Klient nie uprzedzi o swojej nieobecności, zabieg uznaje się za zrealizowany/ przepada. Klient w tej sytuacji nie może domagać się zwrotu kosztów.
Wyrażenie zgody na wykonanie zabiegu Endermologii LPG jest równoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego Regulaminu.

PARTNERZY

        ratyzagiel.jpg    

 

Pozwól o siebie zadbać w Laser-Med

LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce, które powstało z myślą o tych którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata. Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

Centrum Medyczne LASERMED

  ul. Jagiellońska 109/23
  t: +48 52 388-70-58 
  m: +48 790 57 57 57