Usuwanie zmian naczyniowych urządzeniem VPL

Urządzenie Laserowe VPL

System VPL Energist Ultra (Variable Pulsed Light)to najnowszej generacji rozwiązanie stosowane w medycynie estetycznej. Technologia VPL, umożliwia przeprowadzenie bezpiecznych i efektywnych zabiegów w szerszym zakresie, niż było to dotychczas możliwe. Urządzenie laserowe VPL to intensywne źródło światła nowej generacji. Emituje przefiltrowane wiązki światła o szerokim spektrum, które są selektywnie absorbowane przez odpowiednią strukturę skóry. W zależności od zastosowanej długości światła służy do: usuwania włosów i przebarwień skóry odmładzania skóry, zamykania poszerzonych naczynek krwionośnych oraz leczenia trądzika różowatego i młodzieńczego.

Zmiany naczyniowe- usuwanie popękanych lub poszerzonych naczynek krwionośnych jak również rumienia skóry. Efekt zabiegu zależy od grubości naczynka, głębokości położenia, koloru i lokalizacji naczynka, jak również od koloru skóry

VPL dobrze sprawdza się w przypadku zmian naczyniowo - rumieniowych w przebiegu trądziku różowatego. Bardzo dobre wyniki osiągamy w przypadku skóry naczynioruchowej, reagującej silnym zarumienieniem  na różne czynniki psychiczne i fizyczne. Po cyklu zabiegów zmniejsza się reaktywność skóry na działanie w/w czynników. W rezultacie skóra staje się rozjaśniona.

Zabiegi przeprowadza się zwykle w serii 3 – 6 w odstępach  co 3 tygodnie

 

 

 
     
 

 

Przeciwwskazania do zabiegów VPL:
- ciąża
- intensywna opalenizna
- stosowanie kremów z retinolem
- przyjmowanie leków i ziół światłouczulających
- niewyrównana cukrzyca
- bielactwo
- aktywna infekcja
- skłonności do bliznowacenia

 

Koszt zabiegu:

  • od 150 zł

Pełny cennik zabiegów ⇒

Aktualne promocje ⇒