INFOLINIA 790-57-57-57

ZAPRASZAMY DO SKLEPU ONLINE  >>> KUP ZABIEG

O nas  |  Kariera  |

Serdecznie witamy w Centrum Medycznym LASER-MED!

U nas każdy klient jest wyjątkowy i pragniemy by tak się u nas poczuł.
 
LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce przy jednej z głównych ulic w Bydgoszczy, które powstało z myślą o ludziach, którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata.
 
LASER-MED to coś więcej niż salon kosmetyczny. To kameralne miejsce w wyjątkowo ciepłej i przyjaznej atmosferze powstało z myślą o zaspokojeniu potrzeb najbardziej wymagających klientek i klientów. Oferujemy naukowo potwierdzone zabiegi z zakresu odmładzania skóry, zaawansowane technologicznie metody odchudzania i modelowania sylwetki, najnowsze osiągnięcia laseroterapii, jak również chwile wyciszenia i regeneracji podczas zabiegów pielęgnacyjnych.

Skuteczność zabiegu, w dużej mierze zależy od umiejętności i doświadczenia w jego wykonywaniu. Nasza praktyka i wiedza to gwarantują.
Zespół Kliniki dokładnie śledzi światowe trendy w medycynie estetycznej i wybiera zabiegi, które są najskuteczniejsze i najbardziej bezpieczne.

LASER-MED działa nie tylko na ciało, ale również na wszystkie zmysły. Piękne otoczenie jasnych barw i zawsze świeżych kwiatów cieszy oczy. Wokół roznosi się przyjemny, odświeżający zapach olejków eterycznych, a do uszu dociera łagodna, relaksująca muzyka. Choć zlokalizowane przy głównej ulicy Bydgoszczy, Centrum pozwala uciec na chwilę od zgiełku świata, codziennych problemów i prozy życia.
 
Podstawa działania Centrum Medycznego LASER-MED to:
Nowoczesny sprzęt
Renomowane marki
Fachowość i profesjonalna obsługa personelu medyczno-kosmetycznego
Miła i ciepła atmosfera
Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze, dlatego wierzymy, że wybierając nasze centrum wybierają Państwo satysfakcję nie tylko ze swojego wyglądu, ale i z miło spędzonego czasu.
 
Zapraszamy,
Zespół LASER-MED
 
 
images/strona.jpg

 

images/laser-med-depilacja_laserowa.jpg
images/gabinet_laser-med_bydgoszcz.jpg
images/depilacja_laserowa_vectus_bydgoszcz.jpg
images/depilacja_laserowa_bydgoszcz.JPG
images/depilacja_jagiellonska_bydgoszcz.JPG
images/klinika_bydgoszcz.JPG

images/makijaz_permanentny_bydgoszcz.JPG

images/oczyszczanie_twarzy_bydgoszcz.JPG

images/laser-med_bydgoszcz.JPG

images/klinika_medycyny_estetycznej_bydgoszcz.JPG
PARTNERZY

      ratyzagiel.jpg    

 

Rozkwitnij z Laser-Med

LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce, które powstało z myślą o tych którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata. Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

 

Centrum Medyczne LASERMED

ul. Jagiellońska 109/23

t: +48 52 388-70-58

m: +48 790 57 57 57

e: laseroterapia.bydgoszcz@gmail.com

Godziny otwarcia
pn.-pt. 8:00 - 18:00 | sobota 9:00 - 14:00