INFOLINIA 790-57-57-57

ZAPRASZAMY DO SKLEPU ONLINE  >>> KUP ZABIEG

Czym jest botoks?

Botoks (toksyna botulinowa, ang. botox) to oczyszczone białko, które wytwarzane jest przez bakterię Clostridium botulinum. Nazywa się go również toksyną botulinową typu A i wykorzystuje w medycynie już od wielu lat. 

Zabieg prowadzony jest naturalnym, oczyszczonym białkiem, które powoduje relaksację mięśni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek.  Preparat przeznaczony jest dla osób, które chcą pozbyć się zmarszczek poprzecznych i pionowych, tzw. "lwich"czoła, "kurzych łapek", pojawiających się w procesie starzenia. Terapia ta jest skuteczna i bezbolesna, a efekt utrzymuje się ok. 5-6 miesięcy.

Kto może korzystać z usuwania zmarszczek botoksem?

Botoks przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn w wieku:

  • od 25 do 30 lat jeżeli bruzdy na czole i między brwiami stały się szczególnie widoczne, a wokół oczu pojawiają się pierwsze zmarszczki,
  • od 30 do 40 lat gdy zmarszczki na trwałe zagościły na twarzy, w celu ich zniwelowania, nadania twarzy młodzieńczego, świeżego wyglądu, zapobieganiu powstawania nowych,
  • od 40 do 65 lat w celu złagodzenia, spłycenia istniejących zmarszczek, podniesieniu opadniętych kącików ust, nadaniu twarzy pogodnego, odświeżonego, optymistycznego wyglądu.

 

Alternatywne zabiegi:


 

PARTNERZY

      ratyzagiel.jpg    

 

Rozkwitnij z Laser-Med

LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce, które powstało z myślą o tych którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata. Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

 

Centrum Medyczne LASERMED

ul. Jagiellońska 109/23

t: +48 52 388-70-58

m: +48 790 57 57 57

e: laseroterapia.bydgoszcz@gmail.com

Godziny otwarcia
pn.-pt. 8:00 - 18:00 | sobota 9:00 - 14:00