SKLEP ONLINE  >>>  KUP ZABIEG

facebook.png   instagram.png  search.png

KOMUNIKAT W SPRAWIE FUNKCJONOWANIA W CZASIE PANDEMII


Klinika przyjmuje Pacjentów zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Sprawiedliwości oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Przybywając na zaplanowaną wizytę prosimy zachować szczególną ostrożność oraz zapoznać się z poniższymi zasadami:


ZASADY PRZYJMOWANIA PACJENTÓW:
1. W klinice mogą przebywać jedynie osoby zdrowe, nie wykazujące żadnych objawów chorobowych (np. kaszel, gorączka, trudności w oddychaniu, złe samopoczucie), które nie są objęte kwarantanną lub nadzorem epidemiologicznym.
2. Każda osoba po wejściu na teren kliniki jest poddawana badaniu temperatury ciała przy pomocy bezdotykowego termometru.
3. Obowiązuje nakaz zakrywania ust oraz nosa.
4. Każda osoba wchodząca do kliniki ma obowiązek zdezynfekować ręce przy bezdotykowym dozowniku.
5. Należy zachować bezpieczną odległość 2 metrów od innych osób.
6. Przy recepcji może przebywać maksymalnie jedna osoba.
7. Pacjenci są proszeni o przybywanie punktualnie na zaplanowane wizyty, bez osób towarzyszących.

W związku z epidemią spowodowaną koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym chorobę zakaźną COVID-19 rejestracja na wizyty odbywa się wyłącznie telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej.

PARTNERZY

        ratyzagiel.jpg    

 

Pozwól o siebie zadbać w Laser-Med

LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce, które powstało z myślą o tych którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata. Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

Centrum Medyczne LASERMED

  ul. Jagiellońska 109/23
  t: +48 52 388-70-58 
  m: +48 790 57 57 57