SKLEP ONLINE  >>>  KUP ZABIEG

INFOLINIA  790-57-57-57

sklep1.png    facebook.png   instagram.png  search.png 

Serdecznie witamy w Centrum Medycznym LASER-MED!

U nas każdy klient jest wyjątkowy i pragniemy by tak się u nas poczuł.
 
LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce przy jednej z głównych ulic w Bydgoszczy, które powstało z myślą o ludziach, którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata.
 
LASER-MED to coś więcej niż salon kosmetyczny. To kameralne miejsce w wyjątkowo ciepłej i przyjaznej atmosferze powstało z myślą o zaspokojeniu potrzeb najbardziej wymagających klientek i klientów. Oferujemy naukowo potwierdzone zabiegi z zakresu odmładzania skóry, zaawansowane technologicznie metody odchudzania i modelowania sylwetki, najnowsze osiągnięcia laseroterapii, jak również chwile wyciszenia i regeneracji podczas zabiegów pielęgnacyjnych.


Nasz cel:
Stworzenie silnej Firmy, we wszystkich wymiarach ekonomicznym, medycznym i etycznym, poprzez budowanie dobrej reputacji, zadowolenia pracowników i lojalności pacjentów by dostarczać kompleksową opiekę medyczną i estetyczną w atmosferze współpracy i etyki biznesu. Nasz cel osiągniemy poprzez:
* Budowę kultury jakości w firmie.
* Współpracę opartą na Wartościach jakimi się kierujemy.
* Strategię działania opartą na doskonaleniu.

Skuteczność zabiegu, w dużej mierze zależy od umiejętności i doświadczenia w jego wykonywaniu. Nasza wieloletnia praktyka i wiedza to gwarantują.
Zespół Kliniki dokładnie śledzi światowe trendy w medycynie estetycznej i wybiera zabiegi, które są najskuteczniejsze i najbardziej bezpieczne.


Wartości jakimi się kierujemy:
1. Uczciwość - robimy to, co mówimy, mówimy to, co robimy. Komunikujemy się otwarcie i szczerze oraz postępujemy etycznie. Budujemy zaufanie do siebie i Naszej Firmy wywiązując się z obietnic i rzetelnie wypełniając swoje obowiązki.
2 Odpowiedzialność - dbamy o siebie nawzajem, pacjenta i zobowiązania Firmy. Jesteśmy gospodarzami swojej Firmy, każdego pacjenta traktujemy jak gościa, a każdego współpracownika jak domownika. Budujemy dobrą reputację swoją, naszego środowiska zawodowego i naszej Firmy.
3. Empatia - opiekujemy się z troską i życzliwością, traktując każdego indywidualnie. Okazujemy wsparcie i zrozumienie dla potrzeb, emocji, zachowań, oczekiwań i opinii. Pomagamy w rozwiązywaniu problemów i trudności.
4. Zaangażowanie - chętnie i z satysfakcją okazujemy innym więcej swojej uwagi, cierpliwości i pomocy.

LASER-MED działa nie tylko na ciało, ale również na wszystkie zmysły. Wokół roznosi się przyjemny, odświeżający zapach olejków eterycznych, a do uszu dociera łagodna, relaksująca muzyka. Choć zlokalizowane przy głównej ulicy Bydgoszczy, Centrum pozwala uciec na chwilę od zgiełku świata, codziennych problemów i prozy życia.
 
Podstawa działania Centrum Medycznego LASER-MED to:
* Nowoczesny sprzęt
* Renomowane marki
* Fachowość i profesjonalna obsługa personelu medyczno-kosmetycznego
* Miła i ciepła atmosfera
* Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze, dlatego wierzymy, że wybierając nasze centrum wybierają Państwo satysfakcję nie tylko ze swojego wyglądu, ale i z miło spędzonego czasu.
 
Zapraszamy,
Zespół LASER-MED
 
 
 

 

images/laser-med-depilacja_laserowa.jpg
images/gabinet_laser-med_bydgoszcz.jpg
images/depilacja_laserowa_vectus_bydgoszcz.jpg
images/depilacja_laserowa_bydgoszcz.JPG
images/depilacja_jagiellonska_bydgoszcz.JPG
images/klinika_bydgoszcz.JPG

images/makijaz_permanentny_bydgoszcz.JPG

images/oczyszczanie_twarzy_bydgoszcz.JPG

images/laser-med_bydgoszcz.JPG

images/klinika_medycyny_estetycznej_bydgoszcz.JPG
PARTNERZY

        ratyzagiel.jpg    

 

Pozwól o siebie zadbać w Laser-Med

LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce, które powstało z myślą o tych którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata. Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

Centrum Medyczne LASERMED

  ul. Jagiellońska 109/23
  t: +48 52 388-70-58 
  m: +48 790 57 57 57