INFOLINIA 790-57-57-57

ZAPRASZAMY DO SKLEPU ONLINE  >>> KUP ZABIEG

 

 

Innowacyjny laser do zabiegów kształtowania sylwetki i frakcyjnej redukcji tkanki tłuszczowej.

image001

Zmieńmy winogrona w rodzynki !!!

Jak działa urządzenie i-lipo?

image002

Działające światło laserowe prowadzi do powstania naturalnych reakcji chemicznych, powodując rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Przemiany te zachodzą w mitochondrium każdej komórki tłuszczowej. Wspomniane metabolity transportowane są przez układ limfatyczny, a następnie w tkankach zamieniane są na energię. Stymulacja układu limfatycznego poprzez oddziaływanie na najbliższe węzły chłonne pobudza działanie drenażu limfatycznego w metabolizmie kwasów tłuszczowych. Jest to jedyny zabieg redukujący zawartość komórki tłuszczowej bez jej uszkodzenia i bez ingerencji chirurga.

Światło zimnego lasera i-lipo głęboko przenika warstwy skóry i kieruje się na mitochondria komórek tłuszczowych, które otrzymują chemiczny sygnał do rozpadu. Efekty tego procesu można zobrazować porównując dojrzałe winogrona z rodzynkami. Już w trakcie trwania zabiegu komórki uwalniają trójglicerydy i widocznie zmniejsza się ich rozmiar. Proces przypomina wysuszanie winogron.

image003

Jak wygląda zabieg i-lipo?

image004Na wybraną okolicę zabiegową przykładane są cztery głowice emitujące wiązki laserowe, które prowokują rozpad trójglicerydów. Na najbliżej położonych węzłach chłonnych umieszczane są głowice z laserem biostymulacyjnym usprawniającym transport trójglicerydów z limfą. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i towarzyszy mu jedynie odczucie delikatnego ciepła. Czas trwania zabiegu i-lipo uzależniony jest od wielkości obszaru i wynosi od 10 do 40 min.

Na jakich partiach ciała można wykonać i-lipo?

Zabieg i-lipo oprócz typowych okolic występowania nadmiaru tkanki tłuszczowej takich jak uda, brzuch czy boki idealnie sprawdza się również na partiach ramion, łydek, pleców, klatki piersiowej u mężczyzn czy też podbródka.

Jakich efektów można oczekiwać po zabiegu i-lipo?

Bezpośrednio po każdej sesji i-lipo pacjent obserwuje utratę centymetrów w obwodzie. Końcowy efekt zabiegu obserwujemy 3-4 tygodnie po ostatniej sesji i-lipo.

image005altalt

Ile zabiegów i-lipo należy wykonać?

Zalecana jest sesja 6-8 zabiegów w odstępach 3 dniowych.

alt

alt

alt

Z jakimi zabiegami można łączyć i-lipo?

I-lipo przynosi bardzo dobre rezultaty jak zabieg samodzielny. Pacjentom ze złożonym problemem nadmiaru tkanki tłuszczowej lub cellulitu, procedurę i-lipo można łączyć z zabiegami drenująco ujędrniającymi, antycellulitowymi.

Bezpośrednio po zabiegu I-lipo mocno zalecane są ćwiczenia aerobowe co w 50% zwiększa jego działanie. Po każdym zabiegu, jeszcze przed ćwiczeniami fizycznymi rekomendowane jest stosowanie zabiegów drenujących w celu przyśpieszenia i zwiększenia efektów.

 

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

  • ciąża

  • karmienie piersią

  • choroby nowotworowe

  • zioła i leki światłouczulające

  • metalowe, silikonowe implanty (bezpośrednio w miejscu zabiegu)

  • problemy dermatologiczne skóry

  • choroby układu krążenia np. zakrzepica

  • choroby autoimmunologiczne

  • *rezultaty zabiegu zależą od indywidualnych czynników, są związane z przestrzeganiem zaleceń przed i pozabiegowych; może być konieczne wykonanie kolejnych zabiegów

Alternatywne zabiegi:

 

 iLIPO - Inteligentna alternatywa dla liposukcji

 

 

Koszt zabiegu:

  • 145 zł

Pełny cennik zabiegów ⇒

Aktualne promocje ⇒

 

 

zobacz więcej:     SlimLIPO       UltraSHAPE         iLIPO

PARTNERZY

      ratyzagiel.jpg    

 

Rozkwitnij z Laser-Med

LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce, które powstało z myślą o tych którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata. Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

 

Centrum Medyczne LASERMED

ul. Jagiellońska 109/23

t: +48 52 388-70-58

m: +48 790 57 57 57

e: laseroterapia.bydgoszcz@gmail.com

Godziny otwarcia
pn.-pt. 8:00 - 18:00 | sobota 9:00 - 14:00